Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 FULL METAL boyi - tuning


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja mam systemy M120 o nierównomiernym skoku + cylinder 0 + 550 lufy. Lata lepiej niż na stokowej sprężynie. Zębatki wyglądają potężnie, zastanawiam się wręcz, czy nie wsadzić borka + sprężynę 130-140.

 

W aktualnej konfiguracji wyciągam 420-430 fpsów przy przyzwoitym rofie. Stokowy pakiet wytrzymuje >1500 kulek. Więcej nie sprawdzałem, bo nie należę do siejących kulki bez celu a nie chcę się naciąć, że mi w czasie zabawy batka zdechnie.

Link to post
Share on other sites

Mam mały Los Problemos. Moja emeczka, a właściwe hopek (laylax prometheus, stock'owa komora) źle podkręcają kulki. Kulki lecą lobem(!), a nie zostają podkręcone dopiero w końcowej fazie lotu, tak jak powinny. Skończyły mi się pomysły. Co robić?

 

Z góry dzięki za pomoc ;-)

 

Bobek

Link to post
Share on other sites

Ja mam M4A1 Tactical RIS firmy CyberGun, chce go trochę wzmocnić i przedłuży jego żywotność.

Myślałem nad zastosowaniem tego zestawu ATK MAX TORQUE + sprężyna M140, silnik i gearbox bez zmian, ewentualnie jeszcze metalowy korpus BOYI/DBOYS albo lepiej wykonany G&P. Teraz rodzi się kolejne moje pytanie, czy te wymienione korpusy przypasują do repliki CG ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to co to ma wspólnego z m4 boyi oprócz szkieletu?

 

Po drugie musisz wymienić jeszcze głowice.

 

Po trzecie na stokowy silnik nie pociągnie m140.

 

Po czwarte zasadniczo gb. v2 mają to do siebie, że są takie same. Jeżeli masz gb. v2 to możesz go wymienić na inny v2.

Link to post
Share on other sites

Witajcie !

Sory, że piszę tu ale w dziale jestem zielony nikt mi nie chce odpisać ;(

Tak więc, czekam już 2 tygodnie z Customs na replikę BOYIA M4 FM i dłużej cierpliwości nie mam :/ Wobec tego chcę się zapytać czy wybierając to u krankmana http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1082 popełnie błąd nie czekając jeszcze dłuższy czas na to o czym wcześniej mówiłem : http://www.customs.pl/produkty.php?product=12&cat_link=3. Wiem, że na taiwanie body jest P&J czy to wada czy może zaleta ?? Na customs wymieniają poszczególne części GB i na Taiwangunie z resztą też... proszę o odpowiedź doświadczonych fanów ASG

pzdr

 

P.S czy w body P&J też tak fajnie otwiera się HU jak w orginalnym boya ?? i czy nie będzie problemem zmiana gumki HU ??

Link to post
Share on other sites

Pytanko, mam m4 ze stałą kolbą, teraz tak patrze, że przy wymianie korpusu na metal, nie jest ważne czy mam stałą kolbę czy składaną, tak więc, bez problemu można zamontować, metalową prowadnicę i kolbę do niej ?

 

Sorki, za takie pytania, ale jestem świeży w budowie i rozbiórce replik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...