Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha,

Faktycznie posiadam ten sam problem z magiem, choc w moim wypadku moze byc to spowodowane wymiana dolnego body (CA) i kiepskiego spasowania. Rozwiazanie standardowe "taktyczny element spajajacy" w wersji malarskiej (papierowa szer ok 2cm). Trzyma sie juz jakies 2miechy i dalej dziala :).

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie

Mam, przyznam szczerze- dość głupi problem. Otóż sprawiłem sobie pierwszą w życiu Emkę i nie mam zielonego pojęcia jak odkręcić tłumik płomienia. Czy w boyi są one jakoś specjalnie mocowane, czy też są po prostu bardzo mocno dokręcone, i mam za słabe łapki :)?

Proszę Was o szybką odpowiedź

Pozdrawiam

Cyku

Link to post
Share on other sites

Szczerze : też mam ten problem :D.

Pozatym mam coś gorszego.

Właśnie doszła do mnie spóźniona prec lufa. Ucieszony montuje ją wg instrukcji z ASG SHOP'u (zauważyłem, że w miejscu gdzie jest dziurka w lufie <-gdzie nachodzi gumka a później dystanser mam małe rozerwanie) i niby wszystko gra, ale chcę strzelić to na zero Hopie strzela tak jak kiedyś (celniej bo prec lufa), ale za to na jakimkolwiek stopniu HU pluje na pare centymetrów, albo wywala w górę i opada po 10 cm. Rozłożyłem, złożyłem i teraz jakoś takoś strzela (celniej), ale zasięg mi się wydaje jakby mniejszy i replika słabsza. Co to może być?

Link to post
Share on other sites

Popatrz od spodu repliki, tam przy tłumiku płomienia jest mały imbusik, który należy wykręcić żeby odkręcić cały tłumik

 

 

A tak po za tym w moim M4A1 mam kolejny raz ten sam defekt, pękł ząb na osi silnika oraz sprężynka antyreversala. Jednak zamiast oddawać replikę na gwarancji postanowiłem sam ją rozebrać, części wewnątrz gearboxa nie mają zbyt dużych oznak zmęczenia (przebiek około 15k kulek w ciągu 6 miesięcy), ale zębatak silnikowa była źle wypodkładkowana i to przez nią nieszczyły się zębatki na silniku.

Link to post
Share on other sites

Złożyłem to moje cudo jeszcze raz i chodzi jako tako. Problem tkwi w gumce HU. Była naderwana kiedy pierwszy raz otworzyłem (w miejscu gdzie styka się z dystanserem). Baterie poładowałem z 3h i wystrzeliłem na niej Hi-capa (prawie całego pojedynczym!), pare low-capów (jak sprawdzałem ustawienie lufy i gumki).

 

Pytanie : Jakiej firmy gumka będzie pasować i będzie lepsza? (Mówie tutaj szczególnie o Systemie i Guarderze tylko nie wiem która pasuje).

Link to post
Share on other sites

1. Wsadzając gumkę guardera do komory BOYI możemy stracić efpesy. Czemu? Bo te komory tak mają, że trzymają dobrze na stockowych gumkach. Potem trzeba się bawić.

 

2. Co do magazynka. Bierzesz kawałek rzepu. Ważne, żeby była to ta miękka strona. wycinasz kawałek powiedzmy 3x2 i przyklejasz go po wew. stronie gniazda magazynka na superglue. I po problemie.

Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich

wlasnie do mnie dotarla replika i co prawda nie mialem jeszcze mozliwosci jest przetestowac pozadnie to jednak pojawil sie pewien mankment i nie wiem czy to wada mojego egzemplarze czy wszystkie te emki tak maja. Chodzi mi mianowicie o elemnat z lewej strony body nad magazynkiem ustawiony 'pionowo', tu fotka pogladowa: Fotka

nie chodzi mi o ta 'dzwigienge' do zwalniania magazynka tylko o to cos wyzej usawione 'pionowo'. No i wlasnie ten element luzno sobie lata i przy ustawieniu repliki pozimo do gleby to zdecydowanie mocno odstaje od body.

No i wlasnie czy to normalne?? czy to powinno sie jakos przykrecic??

Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich

wlasnie do mnie dotarla replika i co prawda nie mialem jeszcze mozliwosci jest przetestowac pozadnie to jednak pojawil sie pewien mankment i nie wiem czy to wada mojego egzemplarze czy wszystkie te emki tak maja. Chodzi mi mianowicie o elemnat z lewej strony body nad magazynkiem ustawiony 'pionowo', tu fotka pogladowa: Fotka

nie chodzi mi o ta 'dzwigienge' do zwalniania magazynka tylko o to cos wyzej usawione 'pionowo'. No i wlasnie ten element luzno sobie lata i przy ustawieniu repliki pozimo do gleby to zdecydowanie mocno odstaje od body.

No i wlasnie czy to normalne?? czy to powinno sie jakos przykrecic??

Jest OK lata sobie luźno bo to atrapa która nic nie robi oprócz wyglądania. W oryginale jest to zwalniacz zamka który po oddaniu ostatniego strzału pozostaje w tylnym położeniu. W replice która masz (i ja z reszta też) nie da się go dokręcić albowiem nie ma tam śruby tylko wbijana oś. Ja z problemem "latania" poradziłem sobie wybijając oś, umieszczając mały o-ring pomiędzy dźwignią a występami korpusu repliki w których jest umieszczona i wbijając oś ponownie. Z resztą z ruchomym elementem kabłąka spustu który latał w moim klamocie jeszcze bardziej niż zwalniacz poradziłem sobie tak samo.

[PwT] Riddick istnieje rzep samo przylepny (obydwie strony "haczyki" i "futerko" umieszczone są na taśmie którą możesz przykleić do dowolnej powierzchni) który można kupić w marketach budowlanych. Ten który nabyłem ma bardzo mocną taśmę klejącą trzyma się znakomicie a i nie będziesz musiał bawić się superglutem a i gdyby Ci przyszło zmieniać body i w nowym magi z rzepem nie będą wchodzić będzie mniej zachodu z jego usuwaniem.

Edited by renifer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...