Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Co tu dużo mówić... gazówy z WA są chyba najlepszymi w swojej klasie (gazówki krótkie). Z resztą cena mówi sama za siebie 8O , jeśli bym miał wybrać gazówe i w dodatku miał bym dużo kasy to z pewnoscią wybrałbym WA lub ewentualnie TM. Dodam, że jeśli Cię interesuje jakaś giwera WA z Redwolfa to przez military da sie to może załatwić, ja bym stawiał na Premium Edition Perfect Version M92FS Silver.

Link to post
Share on other sites

He he to fajnei mieć zwolenników pistoletów :D 8).

Wysłałem maila do military.pl z zapytaniem czy jest możliwość sporwadzienia i jaka by była cena

SVI/ Xcelerator Hybrid Black/Gun Metal Silver

WA Xcelerator Limited

jak by sproawdzili od producenta to znaczy z WA to może wcale nie było by tak drogo :roll:

Link to post
Share on other sites

Fboardpro... Dobrze wiesz, co to znaczy miłosc do tego jednego jedynego modelu broni :wink: . Mi sie strasznie podoba w ogole konstrukcja Colt m1911 a replika tegoż z WA ma 15 kulkowy (singlestacker) magazynek. A własnie np. p14-45 ma 'doublestacker' mag (25 kulek) i konstrukcje podobną do m1911. A pozatym nie wiem... On po prostu coś w sobie ma :lol: :lol: :lol:

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/prod...jsp?prodID=9248 <-- p14-45

Link to post
Share on other sites

Oj dobrze wiem co to miłośc do tego jedynego :) bardzo mi się podoba 1911 ale w wersji zwykłej A1. Nie wiem czy ja tak tylko mam ale jakoś nie znoszę pistoletów compactowych (ppk, p8 compact, p228, colt defender). Co do tego para-ord. to myślałem, że chodzi o tego brzydala co jest dostępny w ofercie military.pl i muszę powiedzieć, że ten p14-45 jest całkiem całkiem ale i tak lepiej mi się podoba stary dobry government :D

Link to post
Share on other sites

To milo ze all maja BB :)

Co do metal, abs to na military pisze ze jedne modele sa abs+metal, inne metal.

Aha nosnosc maja rozumiem z 40m ?!

Jakbys ktos wiedzial ile gazu sredniu zuzywaja pls msg me!!

 

Choc zaczynam sie zastanawiac jesli mam wydac 890zl na guna, to czy nie lepiej kupic AEGa :| ale w koncu BB jest tylko w gazowcach, eh ciezkie wybory.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

przeprowadziłem test i oto wyniki:

 

pistolet - kilkuletnia WA Beretta M92FS

gaz - Toy Jack Top

kulki - Cybergun 0,25 g

 

Strzelałem w temperaturze pokojowej, około 1,5 strzału na sekundę z przerwą na naładowanie magazynka (tylko kulkami oczywiście :) )

 

Jedno nabicie gazem wystarczyło do oddania 63 strzałów czyli 2,625 magazynka. Pistolet strzelał cały czas z taką samą siłą (przy 3 ostatnich strzałach minimalnie zmienił się dzwięk wydawany podczas strzału i może leciutko osłabł blowback) . Po 63 strzale zamek już się nie cofnął i to był koniec gazu

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Całkowitego zasięgu nie mierzyłem.

 

Przeprowadziłem mini test.

 

Broń: WA Beretta M92 FS

Amunicja: 6mm Cybergun 0,25g

Gaz: Top Gas

Warunki: piwniczny korytarz

 

Celowałem tylko za pomocą muszki i szczerbinki (nie było widać lecących kulek). Hopup ustawiony z 2 miesiące temu tak, by dawał największy zasięg w terenie.

 

Wynik: bez problemu trafiałem w kartkę A4 z odległości 20 m (zmierzona długość korytarza)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...