Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konserwacja M6 Black Eagle.


Recommended Posts

Witam, mam mały problemik. Gdyż napsikałem w komorę HU sylikonu to replika zaczęła mi bliżej strzelać. Podobno muszę wystrzelać kulki by mi się ustatkowało i zaczęła strzelać normalnie. Nasmarowałem też cylinder.... Może to tego powód? Replika ma nabite ok 300bb.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam.

straszny problemik mam z moim M6 ...

postrzelalem chwile i zlamal mi sie jeden element:

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...l?prodID=17356#

 

nigdzie go nie moge dostac ..

ogolnie chce sprzedac replike, bo byla jaka kupilem (dla sprawdzenia czy mi sie podoba) i teraz chce kupic cos konkretnego ..

nie wiecie gdzie moge cos takiego dostac ? tylko nie za 100 zl super jakosci jak proponuja sklepy ..

nie siecie gdzie np kupic uzywana ta czesc ? albo troche tansza ?

blagam odpiszcie ..

jak mozecie to napiszcie tez na maila do mnie :

ryjek83@o2.pl

marcin.rojek@ropczyce.com.pl (jak mozecie to prosze na oba od razu bo jeden moge odebrac tylko w domu a drugi tylko w pracy) ..

dzieki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pozostaje Ci zrobić samemu, z raz widziałem jak ktoś na allegro sprzedawał lekko przechodzone. Sprawdź jeszcze w tematach o mp001 bodajże, ktoś z Kolegów dorabiał tego seara.

 

dzieki za pomoc .. juz znalazlem

 

jeszcze jedno sprostowanie dla innych zainteresowanych tematem :

sear od 001 jest kompletnie inny .. trzeba trochę szlifować nie tylko ten element ale także nacinać obudowę GB :/

 

WIELKA PROŚBA :???:

apropo gearbox'a w tym M6 .. dopasowałem już tego sear'a ale dalej jest to samo ..

po naciągnięciu tłok nie blokuje się tylko wraca razem z całością do pozycji początkowej ..

nie wiem co robić .. niby wszystko dobrze zamontowałem i dobrze pasuje a mimo to dalej nie działa .. :wink:

pomóżcie .. ma ktoś może fote tego gearbox'a od środka ? albo schemat pracy całego mechanizmu ? może coś przeoczyłem ..

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie sear jest pęknięty i jest to na pierwszy rzut oka nie widoczne widać to dopiero po jego zgięciu. Tak jak Tuksiak radziłbym poszukać w tematach o MP001. Było napewno

 

już poradziłem ;)

nic nie było pęknięte tylko po prostu elementy z 001 NIE pasują do M6 .. trochę szlifierki, pilnika (oczywiście w body tez trzeba :/ ) i jest ok .. ale ogólnie nie daje tej replice długiego okresu używalności ... strasznie badziewne materiały. .szybko sie wycierają no i pękają ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...