Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Przy sp150 dają radę zębatki STU (u mnie promek akurat), BU CA i zwykły tłok CA żółty (nowy typ) - 2-3k na sp150 i około roku na sp140... Co do batki ja mam magnuma i zadowalam się 8,4V dużą pojemnością.

Przy zębatkach ITU tylko tłok z połową szerokości zębów

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Witam mam pytanie do sam-r bo mam problemy.W większości czasu użytkowania chodzi w nim sprężyna M120 guardera. W Asgshopie w Rudzie Śląskiej robili mi tuning level pierwszy, przynajmniej tam gwarancja jest, lepiej tak niż samemu. Ale co jakiś czas na tej sprężynie pękał mi tłok, a moc tej repliki wtedy to około 420 fps.

Ludziska mają elektryki po 500fps i nic? Nie mam kompleksu fps liczy sie taktyka wiadomo i zdrowa rozgrywka...ale czemu komuś działa ami nie. Czy ktoś też ma tej karabin albo jakaś inną mkę z G&P po tuningu?

Ja miałem tłok sysytemy, potem niby lepszy poliwęglanowy prometeusa ze zwężanymi zębami, lecz też nie zęby a sam tłok pękł.

Ostatnio widziałem tłoki aluminiowe, lecz inni polecają SHS niebieskie. Macie jakieś polecone tłoki do tego karabinu z góry dzięki za odp pozdro

Aha czy stokowe zębatki z G&P wytrzymały by m130 by tak około mieć 450 fps na wymienionej sprężyny prowadnicy i dyszy no tłoku ale jakimś solidnym :icon_wink:

 

Kolega z zawodu górnik ?

Sprawdzaj tekst przed wysłaniem .

I po co powielasz pytanie w wielu wątkach? w jednym to za mało ?

S1

Link to post
Share on other sites

Aby uniknąć zbędnej dyskusji podam gotową receptę na stworzenie optymalnie działającej repliki G&Pw zakresie mocy od 420-500 fps. Podobny set był kompletowany kilkukrotnie, i działa rewelacyjnie. Osoby szukające oszczędności mogą zamieniać części na inne, na własną odpowiedzialność.

GB:

Tłok niebieski SHS

Zębatki SHS 18:1 / Supershooter/ Systema TU / CA TU

Zestaw BU Guardera / Systemy

Okablowanie na kablach 16AWG lub 1,5mm2

 

Do tego lufa Prometheus i gumka zielona G&G.

I to tyle, wszystkie inne modyfikacje sprowadzają się do użycia części gorszej jakości i powinny być traktowane jako półśrodki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...