Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z Glock 18c CYMA


Recommended Posts

Poszukałem na forum i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc zakładam temat. Mam taki problem, glock strzela ale tylko bez zamka :roll: Gdy tylko założe zamek normalnie moge wcisnąć spust ale nic sie nie dzieje wie ktoś co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Pomyślmy.

 

Strzel, załóż zamek, przyłóż ucho do repliki, naciśnij spust. Jest jakiś dźwięk, sugerujący, że elektryka działa?

 

Jeśli nie, to znaczy że zamek coś rypie z elektryką. Jeśli tak, to z mechaniką.

 

Ostatnio rozkręcałem CM.030 i zamek kontaktuje się z mechaniką tylko przy przełaczniku selektora ognia. Kable są zakryte takim plastikowym ustrojstwem. Chyba, że gdzieś przy baterii przestaje łączyć po założeniu zamka...?

N.b. w temacie o Klocku jest całkiem fajny poradnik z fotkami - instrukcja rozkręcania.

 

BTW, jak masz replikę na gwarancji, to się nie babrz, tylko odsyłaj i niech sklep robi z tym porządek.

 

Jeśli nie, a chcesz zaryzykować, rozkręć go trochę, a potem skręcaj część po części, sprawdzając po każdej, czy strzela.

Przy okazji - on tak sam z siebie zaczął, czy coś z nim robiłeś?

Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązałem, dziśaj okazało sie że zamek po założeniu zbytnio przyciskał baterie. Wpadłem na to przez przypadek, złapałem za Glocka bez zamka i przycisnełem niechący batke i nie strzelił i w taki sposób doszedłem do tego. Oklejiłem troszke baterie tasmą izolacyjną i po założeniu zamka śmiga bez problemu :) Może troszke nie jasno wytłumaczyłem, chodzi o to że gdy ze zdjętym zakmiem lekko palcem docisne batke to już nie szczela nom chyba juz jasne.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...