Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RC Digger


Recommended Posts

R.C. Digger

http://www.rcdigger.pl/ (w budowie)

50-056 Wrocław, ul. Wierzbowa 23

tel. 0509-991-230, 0500-119-712

sklep@rcdigger.pl

GG# Robert: 5176218 Marek: 137464

sklep czynny:

poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

 

 

W sklepie mnóstwo replik (asortyment jak u Krakmanów). Trochę części (baterie, sprężyny), akcesoria (magazynki, pasy, puszki, inne gadżety), kulki (PJ, Pestki).

 

W cholerę ciuchów (kontrakty, kopie (np. Helikon), wszystkie części garderoby praktycznie, kamizelki czasami, polary, kurtki, bielizna termoaktywna etc etc).

 

Komora chrono na której można sprawdzić moc repliki.

 

Wkrótce możliwość zakupów na raty w systemie Żagiel.

 

Miła i szybka obsługa (dzisiaj kupiłem PJ249 i poszedłem od razu postrzelać, wieczorem sprzedawca zadzwonił spytać jak się gun sprawuje, etc. niby szczegół ale sympatyczny).

 

"Ściana Płaczu" rządzi... kto już był ten wie OCB.

 

PS. Start mają niezły i jeśli wszystko będzie dalej na takim poziomie to konkurencja musi zacząć się obawiać. Życzę powodzenia.

Edited by Alias83
Link to post
Share on other sites

W pełni popieram :uśmiech: . Odkryłem go przez przypadek(idziecie z Galerii Domikańśkiej w stronę PKP i wchodzicie między bloki za budową lub konsulatem-jak kto woli). Byłem w szoku, jak zobaczyłem wspomnianą wyżej "ścianę płaczu", MASAKRA. :strach:

Największe plusy tego sklepu to oczywiście możliwość "pomacania" sobie repliki, popytać(fachowy sprzedawca-widać, że zna się na rzeczy), pogadać, ogólnie duży asortyment sprzętu i ciuchów, zawsze świeże info o rynku ASG itd. Zakupiliśmy w grupce guny(M4 P&J) i sprawują się świetnie(miałem co prawda awarię-z mojej winy(pęknięta zębatka) ale oddałem do naprawy i na drugi dzień wszystko było wporzo, wieczorem sprzedawca zadzwonił do mnie czy replika sprawuje sie dobrze-co osobiście zaliczam na DUŻY +

 

POLECAM!!!

Link to post
Share on other sites

To trzeba zobaczyć...

...cała ściana sklepu obwieszona replikami, począwszy od MP5 PWD, pare innych MP5, UMP, przez Steyer'y, M4, M14, M16, L85, G36 we wszystkich 3 wersjach, a na SPR i Warriorze kończąc... obok stoją 2 MINIMI a pod oszkloną ladą jeszcze parę klamek...

Zawsze wchodząc do sklepu można tam zastać jakiegoś maniaka śliniącego się na ten widok albo płaczącego że nie może sobie kupić całej tej kolekcji (dlatego nazwano to Ścianą płaczu)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czytanie nie boli.

 

Wszystkie repliki będące w ofercie sklepu R.C.Digger są po wstępnych przeglądach zerowych.

Na wszystkie repliki AEG udzielana jest 12 miesięczna gwarancja.

 

 

A sklep polecam jak najbardziej, niektóre ceny całkiem przyjemne, a i obsługa zna się na rzeczy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja też bywam w sklepie od czasu do czasu i muszę powiedzieć, że jak najbardziej in plus. Poza obsługą, która zna sie na rzeczy, bo sama należy do grona maniaków, zna nasze potrzeby i problemy, dodatkowo praktycznie zawsze można w sklepie spotkać któregoś z wrocławskich maniaków, który z chęcią pomoże w wyborze itp. Duży wybór, można wszystko pooglądać, przestrzelać na chronografie przed kupnem, więc wiemy, ze nie kupujemy kota w worku.

 

Nie wiem jak ze sklepem internetowym, ale jeśli działa tak jak stacjonarny, to nie liczcie na jakiekolwiek problemy :).

 

Tyle

 

Procent

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, dorzucę swoich pare groszy.. Otóż gdy się dowiedziałem o tym sklepie usłyszałem słowa iż ma to być sklep "Od Maniaków, dla Maniaków" i tak to jest, bo już gdy się tylko wejdzie czuć klimatyczną atmosferę, czujesz się jakby wszyscy się tam znali.

 

Obsługa profesjonalna, można uzyskać pomocne rady i sprzedaż asortymentu nie polega na wciskaniu shitu który nie schodzi, tylko sprzedawane każdemu maniakowi jest to co jest mu potrzebne a nie na siły wciskany shit.

 

Arafat (KSK) pytał wyżej o serwis... odpowiadam... miałem małą usterkę ze swojej winy, oddałem na serwis i następnego dnia dostałem telefon że gun jest gotowy do odbioru.. Ile zapłaciłem? Otóż nic! Miły aspekt z ich strony. POLECAM

Link to post
Share on other sites

oo jest temat o RCDIGGER :D wcześniej nie widziałem :P

 

Sklep bardzo przyjemny... wchodzisz i Twoim oczom ukazuje śię "ściana płaczu" aż sie łezka w oku kręci i nie chcesz z stamtąd wyjść :D

Tak jak alias pisze zawsze jest jakiś maniak śliniący się do replik :D A dzisiaj przez 6h ja sie śliniłem na chińskiego MC (z którego jestem bardzo zadowolony)

Co do samego sklepu.. to nie tylko sam sklep.. tam da sie czuć klimat AS... można pogadać pożartować.. spotkać wielu znajomych, czy też poznać nowych ludzi :) Nie będę pisał już ze ceny mają dobre, bo to sie aż tak nie liczy. Po prostu ten sklep bije na głowę inne we Wrocku swoim unikalnym klimatem jaki tam panuje... Ja już zamiast na bro do knajpy wole pójść tam xD Bo naprawdę warto ;)

Edited by jumbo71
Link to post
Share on other sites

Bardzo profesjonalna obsługa. Duży wybór broni i innych gadżetów. Sprzedawcy nie wciskają zielonym najdroższego sprzetu, tylko fachowo i koleżeńsko proponuja zakup na początek ,,czegoś tańszego" (relacja mojego kolegi). Pandora (Marek) po prostu dba o klienta. To jest ogromny plus.

 

Sam byłem świadkiem, kiedy do sklepu przyszło kilku młodych airsoftowców. Oprócz tego, że Pandi im dłuuugo tłumaczył przeróżne zagadnienia, to odpowiadał na każde, nawet (dla doświadczonych rzecz jasna) ,,najgłupsze" pytania. Co więcej zaznaczał, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo itd. No i zaprosił tychże panów na wmasg, bo oni - z tego co pamietam - nawet nie wiedzieli o istnieniu tej strony :)

 

Jedynym minusem jest brak w ofercie sklepu piwka i jakiegoś stoliczka (w ciepłe dni także na zewnątrz), gdzie można by walnąc browca z kumplami :)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie sklep ma same plusy. Powiem szczerze, ze zostawilem juz tam naprawde sporo kasy i planuje zostawic wiecej. Nie tylko maja naprawde dobry asortyment, to jeszcze zieloni moga wiele sie dowiedziec na temat samego AS. Co wiecej, jak mam chwile wolnego to lubie tam podskoczyc i niemal zawsze spotkam jakiegos znajomego (a nawet jak nie to z P i R dobrze sobie pogadac zawsze). Sklep ma jednak minus - za szybko mija tam czas (tekst mojej ladniejszej polowki "mielismy byc tam 20 minut, bylismy 2 godziny"). Sklep bije na glowe inne wroclawskie.

Link to post
Share on other sites

W pełni się zgadzam z tym minusem;) A prawda jest taka, jak się tam wchodzi to faktycznie czas staje w miejscu. Szeroka gama karabinów (każdy znajdzie sobie to co lubi), pełna gama mundurowa, można w ciągu kilku godzin;) doskonale się wyposażyc. Miła i rzetelna obsługa, spiesząca z pomocą i radą. I co najważniejsze, nie ma wpychania towaru na siłę, są w stanie dobrac broń, pod indywidualne potrzeby klienta. Życzę wielu udanych transakcji i zadowolenia z klientów;) Powodzenia. Wielkie brawa dla RCDIGGER;)

Link to post
Share on other sites

Choć bałem się bo wiedziałem jaki to będzie miało finał ( wydanie więcej niż się zamierza, bo przecież wszystko takie ładne i potrzebne ;) ), udałem się do w/w sklepu. Pomijając fakt, że sprzedający są mi dobrze znani oraz to że spotkałem tam jeszcze 6 innych osób ( także doskonale mi znanych ) rozmawiających i oglądających repliki, wymieniających uwagi co do nich z załoga sklepu zauważam, iż zostawiłem tam nie więcej, a mniej niż planowałem. Sprzedający po prostu doradzili mi inny model części, identyczny a może nawet i lepszy, za to znacznie tańszy. Jako że dostawa tych części miała nadejść dopiero za kilka dni a mi zależało na czasie ( wyjazd następnego dni ) sprzedający odkręcił takową od SWOJEJ prywatnej repliki :) .

Prócz tego mogę się podpisać pod tym co napisał kthulhu. Wszedłem o godz 16, pogadałem chwilkę i szybko wyszedłem ... była 17.40 :D .

Link to post
Share on other sites

Ja dziś wpadłem po magazynek do Eli.. miała być szybka akcja wędka-spławik.. a znów wyszedłem po ponad godzinie :D

Wczoraj też byłem... ale spędziłem tam więcej czasu więc Zia nie masz co marudzić że ty tam długo byłeś :P A no i kolejny pozytyw o którym bym zapomniał.

Taka sytuacja w sklepie:

przychodzi jakiś klient, pyta o jakąś rzecz, sprzedawca ze smutkiem jednak odpowiada że nie maja tego na stanie, po czym wymienia sklepy w których można to dostać podaje namiary tłumaczy jak dojechać. po czym dopiero wspomina że jak tam nie znajdzie to u nich napewno za kilka czy kilkanaście dni będzie.

Jużdawno sie nie spotkałem z takąreakcją sprzedajacych. przeważnie jest to tak ze slyszy sie "oo panie tego to trudno dostac chyba nikt tego nie bedzie mial, ale u nas bedzie w naprawde dobrej cenie wiec prosze przyjsc" czyli normalne jawne walenie klienta w anal. w RCDIGGER tego nie ma :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To ja tez wrzuce 3 grosze.

 

Sklep konkretny. Duzy asortyment i całkiem niezła wystawka ze wszystkim czego u mnie na scianie brakuje. Wszystko mozna pomacac i włozyć nochala. Bardzo zyciowe podejscie sprzedawców zaowocowało stestowaniem na chrono moich 2ch giwer no i wielka debata nad tym co zmieniac i o dziwo.... czego nie.Zawsze duzo ludzi "z branzy" i wesoła atmosfera narzuca pytanie dlaczego nie zrobiono tam stoliczków i nie serwuje sie kawki bo naprawde czasem az zal wychodzic.

 

 

Sklep jest bardzo przyjemny, swietny dojazd i lokalizacja sprawia ze mozna tam wpadac prawie codziennie.

 

Ale nie musisz w to wierzyc, jak w reklamie zawsze moge byc przebranym za kobiete facetem wciskajacym ci krem odtłuszczajacy.

 

Pozdrawiam załoge R.C diggera !

Link to post
Share on other sites

Chciałem się silić na bycie obiektywnym, ale to chyba niemożliwe biorąc pod uwagę team, z którego się wywodzę. Więc będzie SUBIEKTYWNIE.

 

A jest tak, że sklep znajduje się w centrum, a nie na zadupiu, a to plus, bo dostać się na dominikański można łatwo zewsząd.

Mają tam takie ładne rurki i kratki i wieszaczki i w ogóle dzięki czemu wszystko wisi i można sobie na to popatrzeć, podotykać, pomiziać i wogóle zanim się zdecydujemy czy kupić czy nie.

Są gablotki. To co jest w gablotkach, to nie jest ekspozycja stała. To, co w gablotkach można kupić!!!

W końcu ktoś zaczął podchodzić do sprzedaży replik w sposób profesjonalny. Czym to się przejawia, ktoś zapyta, bo w końcu "inne sklepy" to też profesjonaliści. Ano byłem świadkiem zakupu repliki dokonanego na rzecz młodzieńca, który lat miał 15. Młodzieniec był Z RODZICAMI!!! Szanowny pan tata oraz syn zostali poinformowani o względach bezpieczeństwa, konieczności stosowania ochrony oczu... przy okazji okazało się, że młody nie posiadał okularów, więc je dostał i było po wszystkim. Mówcie co chcecie dla mnie to nowość.

No i dołączam się do grona, które wnioskuje o otwarcie CAFE DIGGER, albo DIGGER's PUB, bo jak przyjdą więcej niż dwie osoby, to nie ma gdzie usiąść :-P a na kawę już można u chłopaków liczyć. Tylko z tym załamaniem czasoprzestrzeni trzeba będzie coś zrobić, bo 10 min naprawdę trwa tam 3h ;-)

 

Tak więc wielki plus i tylko życzyć dalszych sukcesów.

Link to post
Share on other sites

Spoko spoko... mogę być i za Digger's Pub (albo z polska "U Diggera" coby nie napisać "Pod Diggerem"), ale Ty będziesz stał ZA BAREM... a jak wiemy barman nie pije, co i Tobie (i nie tylko) na zdrowie wyjdzie :D

 

Ja o sklepie nie napiszę, bo i tak mnie zaraz ktos posądzi o stronniczość, gąbkę w mózgu i podobne miłe rzeczy.... ale powiem - pojedzcie i zobaczcie. Dla mnie pierwsze wrażenie pozytywne. Duży wybór, niestety np. rozmiarówka niekoniecznie pełna, ale to może świadczyć również o popularności sklepu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...