Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Linki do sklepow z nozami


Recommended Posts

  • 7 months later...

Zna moze ktos tego goscia ? http://mkrug.webpark.pl Zamazylem sobie zamowic nozyk do indywidualnych potrzeb, ze wzgledu ze bozia mnie pokarala mala lapka. Zima mam obiecane sfinansowanie czegos takiego w ramach prezentu i na sieci dorwalem taki link. Zwlaszcza interesuje mnie glownia typu Bowie, ach ta legenda :lol: No a kto z was nie chcial miec noza dopasowanego akurat do siebie i tylko w jednym egzemplarzu ? Wiec pytanie :

Czy ktos mial wogle z tym facetem kontakt jakis, wie jak on robi, zna sie na tym co robi czy raczej klepie tandete ?

Link to post
Share on other sites
Hehehe tlim spamerze :D

Po znajomosci cie nie zbesztam ino powiem, ze klientow na noze custom to znajdziesz tutaj mniej wiecej tyle ile na forum o znaczkach pocztowych ;)

 

No chyba, ze bys je ostrzyc zaczal :mrgreen:

 

Jak nie ma jak jest khe khe ...

Ja juz sie odezwalem - na gwalt mi potrzeba czego takiego tylko dobrze zrobionego ---> gyby_1794_1952296

A naostrzyc to sobie sam naostrze byle by stal dobra byla a nie jak w orginale ...

Link to post
Share on other sites

Cynik na Budo wpadam rzadko - niestety nie mam tyle czasu by dzielic go na dwa fora .. praktycznie od 3-4 dni dopiero mam czas by posiedziec w sieci dluzej.

Po drugie trening zabiera mi w pytke czasu.

A po 3-cie - chcialbym miec kerambit z damascenki ...

Link to post
Share on other sites

Jasne ze wie, krok po kroku setki razy to omawial ;)

Ostatnio przeforsowalismy nowe forum wspolnie z Piterem - Masters of Steel i tam od poczatku do konca masz 150 tutoriali roznego autorstwa i "relacji" z robienia danego noza ;)

Jedno co rzec moge to to, ze mozna tlimowi pozazdroscic warsztatu..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...