Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak rozłożyć MP5 JG?


Recommended Posts

Witam!

 

Ostatnio lutowałem kabelki przy kolbie(MP5SD5-kolba stała), bo rozłączyły się akurat w miejscu blisko GB. Chciałem rozłożyć karabinek i wszystko było ok, do czasu, kiedy nie wziąłem się za body. Jak to rozdzielić na dwie części? Selektor wyjąłem, śrubki odkręciłem i próbowałem zdjąć to na wieele sposobów. Macie może zdjęcia rozłożonej MP5? Albo potraficie mi to dokładnie rozpisać? Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O bosze, odkręcasz 2 małe śróbki na spodzie rączki i wyciągasz selektor, oraz sróbki trzymające bezpiecznik od mag-a potem odkręcasz 2 czarne śrubki UWAGA nie tykaj imbusa bo zniszczysz silnik. potem ciągniesz mocniej za silniczek i powinno wyskoczyć UWAGA mój post opisuje co się dzieje dalej jak coś zje***sz 2 posty UP :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witam, ja także mam problem ze ściągnięciem body a mianowicie:

wyciągnąłem silniczek i pod nim są 2 żółte śrubki je również trzeba wykręcić?

Po zdjęciu selektora ognia wystaje taka mała część w kształcie literki "C" i dochodzę do wniosku, iż jeśli się jej jakoś nie usunie to chwytu nie ściągnę, próbowałem ciągnąć, pchać i nic. Tak więc jak sobie z tym poradzić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...