Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 nie strzela :/


Recommended Posts

Witam

Mam m249 CA stock od wczoraj. Na początku wszystko bylo ok. Wystrzelilem z hi-capa 300bb moze ze 100 kulek. Po 3 magu gdy nacisnolem spust uslyszalem jak silnik "jedzie" na maxymalnych obrotach ale kulki nie lecialy z lufy, tylko jak przechylilem lufe do ziemi to sie wysypały i tyle. Żadnej zacinki nie zaczliczylem ani nic. Przez komore hop-up widze jak coś chodzi tam ale jak wkladam kulke to nic.

 

Co jest?

 

Aha i mam tez drugi problem.

Mianowicie mam maga pudełkowego. Kupilem do niego ta batke 9V wkładam, nasypuje kulek, naciskam ielony przycisk...i nic. Cisza

 

Co jest?

Edited by Speaker
Link to post
Share on other sites

Jeśli GB nie pracuje to docisk silnika, a jeśli GB pracuje, a nie podaje kulek to prawdopodobnie coś z gumką HU (kumpel też miał problemy, najpierw rozwalił stockową a potem wziął inną i było to samo to ją trochę przyciął i jest oki)

 

Trudno sie czyta Twoje wypociny... i nie pisz farmazonow jak nie masz za duzego pojecia o tym.

Link to post
Share on other sites

 

Aha i mam tez drugi problem.

Mianowicie mam maga pudełkowego. Kupilem do niego ta batke 9V wkładam, nasypuje kulek, naciskam ielony przycisk...i nic. Cisza

 

 

 

Wyciąg cały plastik , do którego przymocowana jest atrapa naboi i sprężynka doprowadzająca kulki do gniazda magazynka. Powinno wyjść bezproblemowo, musisz to wyciągnąć gdyż ten plastik łonczy sprężynkę z prowadnicą , która wsadzona jest do mechanizmu podawania kulek.. Jak to rozbierzesz to obróć maga do góry dnem i wykręć dwa wkręty po obydwu stronach włącznika ,a następnie wysuń cały mechanizm z obudowy maga. Posprawdzaj kabelki , bo któryś może być przerwany , albo się wylutował..

 

Ja na twoim miejscu korzystając z okazji(o ile mag będzie sprawny) zakupił bym najtańszy laser jaki znajdziesz z włącznikiem na kabelku , obciął kabelki i podłączył je pod włącznik maga, a przewód wyprowadził na zewnątrz. To o wiele lepsze rozwiązanie mieć włączanie podkręcania maga pod kciukiem na chwycie pistoletowym , niż wciskanie palcem włącznika od spodu maga.

Edited by SARCO
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Co prawda juz minęło sporo czasu ale lepiej późno niż wcale :)

 

Wiec co do magazynka to okazało sie że wszystkie śrubki w tym magu "latały" w środku i po dokręceniu działa wszystko jak należy :)

 

Tłok wymieniłem na aluminiowy Systemy i strzela ładnie :)

 

Lecz niestety zasięg kulek był że tak powiem "niezadowalający" ale przecież wszystko grało. Dzisiaj rozłożyłem hopa i co sie okazalo? Dystanser poszedł sie "mnożyć"...

 

Nie mam siły juz :0

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...