Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

688(i) Hunter/Killer


Recommended Posts

Grał ktoś? Mam kilka pytań:

 

1 czy to normalne że po odpaleniu Harpoona on tonie jak martwa ryba?

2 dlaczego torpedy czasami od razu po wystrzeleniu namierzają inny cel niż ten zaznaczony?

 

Generalnie chodzi mi tylko o to jak poprawnie wystrzelić rakietę Harpoon.

Link to post
Share on other sites

1. Nie spotkałem się.

2. Zależy na jakim poziomie trudności grasz, o ile pamiętam tam był taki motyw, że jak hydro namierzyło cel i przekazała done na "mapę" to namiar nie był automatyczniie aktualizowany tylko przesuwał się z ostatnią prędkością i kursem, jeśli kontakt manewruje musisz ciągle aktualizować jaego dane z hydro.

No i poza tym po odpaleniu torpedy nie zamykaj pokrywy do doetonacji, bo zamknięcie odcina kabel i tracisz nad nią kontrolę.

 

Ale to były lata temu ;)

Link to post
Share on other sites

Ok, do odpalania Harpoonów doszedłem - Nie wysUwałem anteny EMS i nie mogłem jej naprowadzić. A co do torpedy to fajna uwaga żeby nie zamykać pokryw, a i Hydro też nie aktualizowałem. poza tym hydro nie zawsze poprawnie określa dystans do celu i dlatego torpeda wystrzelona do czegoś bliżej dopływa do miejsca gdzie powinien znajdować się cel i zaczyna kluczyć. Czasami cel miałem "blisko" i torpeda od razu zaczynała się namierzać na inny. Dzieki za pomoc ale już to rozgryzłem.

Link to post
Share on other sites

Z dystansem uzbrojenia się torpedy to nie w tej grze. A hydrofony po dłuższym kontakcie spokojnie określają w miarę dokładny dystans. Zresztą właśnie się dowiedziałem ze torpedę można ponownie naprowadzić ręcznie na cel. Gierca fajna ale mogła by być trochę lepsza grafika(wiem że wypuścili nowszą wersję ale to już nie na mój sprzęt niestety).

Link to post
Share on other sites
Gierca fajna ale mogła by być trochę lepsza grafika(wiem że wypuścili nowszą wersję ale to już nie na mój sprzęt niestety).
Sprawdź swojego kompa i rok wydania gry :P

Raibow Six też mógłby mieć grafikę jak Call of Duty 4... ale nie te komputery, nie te lata wydania, więc o czym gadamy?

Link to post
Share on other sites

LOL. Masz rację... No ale tylko ta grafika. Jak załatwię sobie lepszego kompa to załatwię sobie tą nowszą wersje. Generalnie to jeśli nie używać opcji 3D i peryskopu to wszystko jest jak najbardziej OK. Gra dla maniaków łodzi podwodnych jest po prostu boska, nawet w nowym SH się tak nie bawiłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...