Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ghost jest dobry tylko jest jeden problem ze jak umrzesz to juz nieżyjesz, a czekanie az reszta ekipy dokończy albo proszenie ich zeby zrestartowali mape,k która btw bardzo dlugo sie ładuje (praktycznie niezalerznie od kompa). Ale dla ludzi bardzo ostrożnych bardzo miłe scenariusze:)))

Link to post
Share on other sites

Rainbow Six: Raven Shield jest bardzo wciągający w trybie CO-OP, Przypomina airsoft, bo zazwyczaj po jednej kulkce giniesz :-)

 

Na najniższej trudności jest bezstresowe koszenie komputerowych przeciwników, na najwyższej można wpaść w kompleksy. Słowem - gra dla wszystkich.

 

Ponadto ma nisie wymagania sprzętowe - nawet na laptopach można płynnie pograć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Też mamy ten sam problem z kumplami. Do wymienionych wyżej dodam:

 

Doom3: http://lms.d3files.com/Coop-Doom-3-Mod.php

 

Half-Life2 : http://www.planetdawson.com/synergy/index.php?cp=info

 

Zaznaczam że nie testowałem osobiście, ale nie sądzę aby chodziły na piratach, przynajmniej HL2 ma raczej nikłe szanse. Za kilka dni przyjdzie nowy komp, jak znajdę czas i nie zapomnę to opiszę wrażenia.

Link to post
Share on other sites

Ghost Recon i dodatki:

-Island Thunder

-Desert Siege

 

Stare ale jare. Według niektórych lepsze od GRAW'ów. Dosyć wymagające, a mapy nie czytają się długo. W "IT" dodali świetny tryb Defend, 8 mapa na poziomie ELITE jest nie do zrobienia bez respow :-F Poza tym, naprawde wymaga zgrania i współpracy.

Link to post
Share on other sites

GRAW jak juz wspominalem wyzej, nie jest fajny poniewaz ja zginiesz to niezyjesz:/// i trzeba od nowa mape ladowac:// o ile sie orietuje to w tych nowych wersjach nie zmienili tego. No chyba ze sie myle? mozna tam ustawic jakis respawn np ze masz 5 zyc czy cos w tym stylu?

btw. jest tryb coop w GRAW 2??

Edited by Szopenp
Link to post
Share on other sites

AvP (na pewno jedynka, nie wiem jak dwójka).

Sam zarwałem kilka weekendów z kuzynem odpierając hordy obcych na wszystkie możliwe sposoby (nawet z kolby jak trzeba było), byle dobiec do cholernego bunkra. Więc full Coop jest., a i zabawa przednia.

 

Rune (Halls of Valhalla nie wymagane, ale fajne). Fajnie się gra coop'a, bo czasami trzeba przejścia poszukać. A im więcej ludzi tym szybciej idzie przeczesanie jaskini. A jak trzeba to i duele są dobre. Też zarwane weekendy.

 

Delta Force. Chyba tylko w 'jedynce' jest rasowy coop, ale nie wiem na pewno, bo w inne na LANie nie grałem. Grafika do bani, ale zabawa dobra.

 

 

Jeśli strzelanki nie są wymaganiem, to może coś jeszcze wymyśle.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...