Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kAcAj

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

616 profile views
 1. Pisałm o GRAW2 (Ghost Recon Advanced Warfighter 2), tam jest coop podobny (w sensie mechanizmu) do Vietcong-a, no ale są tylko 3 mapki. Po za tym polecam pościąganie fanowskich misji coop do OFP i ArmA, niektóre są naprawdę boskie ;).
 2. OFP i ArmA, ktoś już o tym wspominał, widać na czytanie też nie masz czasu. Po za tym polecam ze swojej strony GRAW-a, w jedynce świetny ale tylko na 4 osoby i umiera się na dobre, od wersji 1.35 jest też coop bardziej masowy. Źaś w GRAW 2 jest taki masowy coop jako standard (szkoda, że wywalili ten coop coopowaty :P). No i oczywiście Vietcong i Vietcong: Fist Alpha, tam coop jest bardzo przyjemny ;). A z innej beczki, to polecam coop w Splinter Cell Chaos Theory, ale tylko na 2 osoby.
 3. Klik! A konkretniej Klik! Co prawda wszystko jest ubzdryngolone w krzaczkach, ale linki w opisach prowadzą do szczegółowych zdjęć. A co do specjalności w zespole, to są oni specjalni i sami dobierają sobie broń i sprzęt zależnie od zadania/upodobań. (Tak mówili w tym dokumencie na Discovery, ale czy im można wierzyć?)
 4. Ja odniosłem wrażenie, że oni zabrali głównemu bohaterowi gogle (te z nokto- i termowizją), a broń została zniszczona na skutek tego wybuchu (lub przywalona gruzem). Dziwne, u mnie kolesie strzelali celnie, celniej ode mnie, a zaznaczę że grałem na "Realistic" (cokolwiek to znaczy :-F). Nic nie wspomniałeś o dźwięku. O odgłosach broni, o odzywkach terrorystów, o dialogach między nimi. A AI? Też sobie pograłem w R6:V i mogę powiedzieć, że dostałem to czego oczekiwałem po tej grze (a po Lockdown przestałem spodziewać się wiele po serii R6). No ale gra jest typowym shooterem z fajny
 5. Na przykład z FileFront.com ;)
 6. Wczoraj światło dzienne ujrzało demo ArmA. Proszę oto link!
 7. kAcAj

  VBS 1

  Też bym sobie zagrał, ale żeby ściągnąć torrenta muszę się zarejestrować (a rejestracja kosztuje :wink:). Mógłby ktoś łaskawy przesłać mi torrenta na maila lub na PM?
 8. Może napisze tak. Ta gra (właściwie mod) powstał z myślą o multiplayerze, więc raczej jest. A co do serwerów to na pewno są :wink:.
 9. kAcAj

  Mody

  A ja polecam FireArms do H-L 1.
 10. Ale po co, aż z UN Company :?: W Military.pl też możesz kupić kopie FLC II Guardera za 610 zł Link
 11. CO2 wystarcza na minimum 2 magi, a w porywach nawet na 3 :!: Sam sprawdzałem. 8)
 12. Żaden z powyższych. Beretta KJ jest wg mnie nieestetyczna a Desert za duży. Jeśli uważasz, że to złe lub kiepskie wytłumaczenie to zauważ, iż pytanie pozbawione jest sensu. To nie my mamy kupić daną replikę tylko zapewne ty. Szukaj na WMASG'u informacji o wspomnianych replikach i zadecyduj sam. Dzikki gdzie Ty tam widzisz Deserta (oczywiście w tekście) :?: Ja tam widze Sigme 40F na CO2. Swoją drogą fajna klamka.
 13. Warlok, jeden lubi np.Kłejka trzy, a ja lubie np.OFP :) i weź takiemu Kłejkowcowi wytłumacz, że OFP jest lepsze (wg. mnie) od Kłaka. To graniczy z cudem. :evil: Ja nie lubie CS (niezależnie w jakiej formie i to jest moje zdanie), ale przypadło mi do gustu demko HL2 (nie wiem jak z pełną wersją) i mam zamiar sobie ją kupić(pełną). PS. Warlok jestem ciekaw skąd wiesz, że K.A.B ma 15 lat (czhyba, że go zansz osobiście)? :wink:
 14. To lusterko od motoru przykręcasz do broni, masz widok za siebie i nikt cie nie podejdze od tylca :wink:
×
×
 • Create New...