Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T68 - karabinek bezkolbowy z Tajwanu czy AEG?


Recommended Posts

Szperając tu i ówdzie natrafiłem na coś takiego:

 

_T68_01.jpg

_T68_02.jpg

 

Wygląda to na model karabinka (rodem z Tajwanu) w układzie bez kolby właściwej przypominający niego Steyra AUG. I tutaj mam pytanie - czy ktokolwiek wcześniej się z tym czymś zetknął? Czy to jest tylko lokalna przeróbka AEGa czy też może realna broń? Niby nazewnictwo odpowiada temu, co stosuje się w ich armii, ale jakoś dziwnie nieufny jestem.

 

Więcej na ten temat:

http://www.geocities.com/Pentagon/Camp/359...592/CSF_T68.htm

Link to post
Share on other sites
nie sadze, zeby byl to aeg... albo sprezyna albo "prawdziwek"... Wmiejscu gdzie jest otwor na dlon, "elekrtyk' ma silnik - brakuje tez miejsca na baterie...
No właśnie natrafiłem na to coś przypadkowo. Do tej pory nie słyszałem o takim karabinku rodem z Tajwanu, a słyszałem o wielu konstrukcjach strzeleckich. Tyle tylko, że zerknąłem na to miesiąc temu, ale coś mi nie grało. Stąd moje zastrzeżenia :wink:

 

Aha - wrzuciłem u siebie na serwer te zdjęcia i powiększyłem je nieco, teraz nie powinno być problemów. Swoją drogą to dziwne, u mnie je wyświetla bez problemu, może macie cenzurowane łącza na Tajwan :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...