Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M14


Recommended Posts

Mam duży problem...

 

Mianowicie po skromnej strzelance, na której wywaliłem około 600 kulek (tylko na semi), na baterii Intellecta 9,6V 1200mHa postanowiłem przestrzelać karabin w domu. 14'stka ma tuning M100 Mad Onion itp. 400fps. No i pierwszy, drugi, trzeci strzał ok. Czwarty cisza... Wyjmuję replikę z łoża, patrzę na selektor- dzyndzelek odpowiedzialny za tryb ognia jest na środku a nie na dole. Okablowanie ok, styki git, bateria daje rade. Silnik nawet na innej baterii nie daje znaku życia... O co chodzi?!

 

Pomocy.... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Mam duży problem...

 

Mianowicie po skromnej strzelance, na której wywaliłem około 600 kulek (tylko na semi), na baterii Intellecta 9,6V 1200mHa postanowiłem przestrzelać karabin w domu. 14'stka ma tuning M100 Mad Onion itp. 400fps. No i pierwszy, drugi, trzeci strzał ok. Czwarty cisza... Wyjmuję replikę z łoża, patrzę na selektor- dzyndzelek odpowiedzialny za tryb ognia jest na środku a nie na dole. Okablowanie ok, styki git, bateria daje rade. Silnik nawet na innej baterii nie daje znaku życia... O co chodzi?!

 

Pomocy.... :poddanie:

witam nie wiem czy naprawiłeś swój problem bo nie ma dalszej części u mnie była podobna sytuacja ale to była przyczyna prozaiczna jak kijowo akumulator wkładasz to kable przy obudowie bezpiecznika potrafią sie przerwać a koszulka kabla nie przerwie sie a prądu nie będzie załatw miernik i sprawdź czy prąd dochodzi do silnika jak nie to szukaj po kablach u mnie tak sie stało i sprawdź czy element odpowiedzialny za zwieranie styków plusowych do silnika sie nie połamał to też może być przyczyna jak na chama sie selektor ognia przełącza i naciska na spust to czasami te elementy sie uszkadzają (zjadłem zęby na M14 krakmana)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki za chęć pomocy ale to nie okablowanie ani akumulator. Chodziło tu o taki młoteczek w selektorze który wchodzi w widełki spustu. Ułomił się. Był z gównolitu- ZnAl.

 

Jak ktoś będzie miał podobny problem to piszcie/ dzwońcie do Krakmana- mają wszystkie części do tej 14'stki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...