Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 full metal boyi


Recommended Posts

Tak czytam i się zastanawiam czy naprawdę wszyscy przerabiają repliki? Praktycznie wszędzie widzę zdania typu "na początek trzeba wymienić gumkę, lufę...(i jeszcze trochę)". Sam sie zastanawiam czy warto dłubać przy swojej emce i czy wydanie kolejnych kilkuset złotych na części zrobi aż taką różnicę żebym zaraz po zakupie miał to wszystko wymieniać.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to dobrze Boyi kupić na customs.pl i już mieć co należy zmienione, za tę samą cene.

 

No gdyby nie fakt że swoją emkę już mam w domu to pewnie bym tak postąpił.

 

Teraz jeszcze takie pytanie(szczególnie do tych którzy nie dłubali za dużo przy tej replice) jakich kulek używacie, jak macie ustawiony hop up i jak celownik? Sam używam aktualnie kulek 0,25g, hop upa mam praktycznie na minimum ustawionego a celownik maksymalnie w lewo przesunięty. Celność sprawdzałem w odległościach 12-27m(na tyle działka pozwala a w polu jeszcze nie testowałem) i jest generalnie taka se tzn w człowieka bym trafił ale powyżej 30m chyba by już bardzo trudno było.

 

PS. Po namyśle stwierdziłem że w najbliższym czasie wymieniłbym gumkę i lufę na precyzyjną + kolimator. Nie chcę za bardzo z fpsami przeginać no i im więcej będę grzebał tym większa szansa na rozwalenie czegoś jest.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...