Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłumik do M4A1


Recommended Posts

witam sam zakupilem sobie wlasnie Tłumik dźwięku 40x335 z wymiennym gwintem [KA] na machinegun.pl do tego precka 509 jestem w trakcie montowania tego na m4ris jak skoncze to podesle zdjecie. Z tego co wiem podobna konfiguracje ma OLO i sprawdza sie doskonale.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Sorki za odkopanie ,ale czy może mi ktoś doradzić czy przy budowie tłumika samemu do M4 robiąc tłumik około 250 mm jeśli jego cześć około 100mm bedzie zachodzić na lufe a reszta poza nią to pozostale około 120 mm wystarczy do wytłumienia wystrzału wylatującej kulki czy to za mało

Edited by mxsebek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Powinno minimalnie wytłumic dźwięk powstały przy pracy repliki.

Ale dźwięk i tak pochodzi z GB, więc cudów się nie spodziewaj.

Miałem koło 16 cm "przestrzeni tłumiącej" i kompani z drużyny mówili, że z daleka minimalnie ciszej replikę słychac. Szczerze to nie wiem, czy to nie był czasem czynnik psychologiczny.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Nie napisałeś nic źle ale mało... obiektywnie. Nie napisałeś jaki tłumik jaka średnica firma, a to wszystko wpływa na jakość wytłumienia.

Masz rację.

Długośc: 250 mm, z czego 11 cm zajmowała lufa.

Średnica: 40 mm

Wyprodukowane przez Silesia Factory.

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki za odpowiedzi ,tłumik zrobiłem ,dopisze że próbowałem z róznymi wytłumieniami i moje spostrzezenia sa takie

 

1. komory z pianki do ocieplania rur ,dzwięk stojac około 20m przed strzelcem jakby trochę stłumiony (próba z szybkim założeniem i zdjeciem tlumika) ale cudów nie było

 

2.wytłumienie z gąbki efekt podobny ,ale jak sie spodziewalem szału nie było

 

Tak jak wspomnieli przedmówcy gearbox chałasuje ,a z tym walczyć raczej ciężko

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...