Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zależy jeszcze, co ktoś rozumie przez pojęcie "zasięg skuteczny".

 

Aczkolwiek, czasami stockowe chińskie repliki, potrafią zadziwić... I strzelają lepiej niż te z wymienionymi gumkami itd...

 

Witam

 

Że tak trochę nie do waszej rozmowy się zapytam. Na dniach zamierzam kupić AK47 modelu CM.028B No i tam brakuje szczerbinki i mam pytanko czy szczerbinka z prawdziwego, ostrego AK będzie pasować do mego przyszłego cm.028B ??

 

Dzięki z góry i pozdro...:D

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Jestem wyluzowany ...

Chyba tak. A jakaś szczerbinka np. od Krakmanów taka droga jest ?

 

No raczej 70 dych piechotą nie chodzi, a mam możliwość załatwienie takowej szczerbinki to chyba raczej 70dych w kieszeni mieć no nie ?? I dlatego się pytam czy szczerbinka od ostrego AK47 będzie pasować do cm.028B.

 

 

Pozdrawiam...:D

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Witam mam taki problem zakupiłem mojego cm.028 u Krakmanów i oni wymienili mi gumkę HU na przeźroczystą Guardera, czyli tą którą raczej nie polecacie :( Wtedy innej nie mieli więc pomyślałem sobie, że ok niech stracę i teraz mam problemy z tego powodu wszystko w mojej replice śmiga ok z tym, że mam jeden duży problem a mianowicie gdy ustawie dobrze HU (tzn nie ważne jak jest ustawiony po prostu tak aby wykluczyć złą regulacje HU kulka leci prosto nie ciągnie ani w górę ani w dół) kulka zawsze leci mi w prawą stronę :( w płaszczyźnie poziomej jest ok leci prosto ale w horyzontalnej ciągnie w prawo i jest to strasznie denerwujące ponieważ trudno jest trafić z 20 metrów w drzewo, że o człowieku nie wspomnę :D Moje podejrzenie jest takie, że Krakmani, źle zamontowali gumkę względem lufy albo po prostu uległa ona uszkodzeniu. Mam jeszcze jedno pytanie chciałem zrobić ostatnią inwestycję w tego ak ponieważ chcę jeszcze jakiś czas z niego postrzelać i planuję wymianę gumki HU i lufy na precyzyjną powiedzcie proszę czy to będzie dobry wybór z góry dziękuję.

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=439

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=55

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...