Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KSC - Glock 17 - Metal Slide, jaki gaz, i jakie kulki ?


Recommended Posts

A ja się podłączę do tematu mianowicie czy do tego Glocka http://taiwangun.com/?str=product&prId=725 dobrze dobrałem:

 

Kulki = http://taiwangun.com/?str=product&prId=842

Gaz = http://taiwangun.com/?str=product&prId=26

 

Pytam iż ten glock z tematu mam metalowy zamek i podejrzewam że jednak jest jakaś różnica. A kolega wyżej napisał kulki 0,23 albo 0,25 więc nie wiem czy dobrze wybrałem. 0,25 powinny celniej lecieć z tego co wiem bo są cięższe.

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

zamek nie ma znaczenia

ja do swojego glocka używam 0,2g i lata świetnie

nie zbacza, nie podrywa itp

i zasięg większy

strzelałem i z 0,25 i z 0,2 i prawie nie ma różnicy tylko tyle ze spada zasięg przy 0,25

a gaz wybrałeś dobry

a kulki to możesz kupić 1000 takich i 1000 takich, i sprawdzić co Ci bardziej pasuje

pozdro

Link to post
Share on other sites

jak zasyfonuje (np zimą) to należy ogrzać magazynek i potem napełnić z powrotem gazem

ogrzewać możesz jak chcesz, podobno dobry sposób włożyć sobie w majtki ale ja nie testowałem bo jak mówiłem nie musiałem xD

co do wody

jeżeli chodzi Ci o deszcz to raczej nie przeszkadza

a jeżeli chcesz sobie popływać w jeziorku z klockiem to nie wiem ale patrząc na zasadę działania raczej nie powinno to mieć większego wpływu

jedynie potem może coś rdzewieć, ale wątpie

ale jak tylko strzelasz na deszczu i nie masz zamiaru z nim pływać to powinno być ok xD

pozdro

Link to post
Share on other sites

Panowie a możecie mi powiedzieć, co ile smarujecie glocka ?, i jak podkręcić hopup ?,tak ps czasem mam problem z zamkiem, a mianowicie, po naciągnięciu zostaje w tyle, wystarczy ze dotknę go lekko i sam sie nastawią do dobrej, pozycji,... ale myśle ze to kwestia nasmarowania prowadnic, ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja smaruje mniej więcej co 200-300kulek

czasami częściej

to da rade wyczuć czy broń nadaje się już do czyszczenia czy jeszcze nie - kwestia obycia z bronią ;p

Hu podkręcasz kluczykiem który masz w zestawie

odciągasz zamek do tyłu, wkładasz kluczy zębatką do przodu przez okno wyrzutnika łusek i regulujesz w prawo w lewo

to że zamek się tnie może być winą właśnie złego przesmarowania, albo że dostał się tam brud, np piasek, lub że masz za słabą sprężynę - ale ta opcja tylko jeżeli dokładałeś metalowy zamek i nie wymieniłeś sprężyny powrotnej :P

pozdro

Link to post
Share on other sites

:D dzieki za info, glocka mam jakies góra 9 dni, odrazu z metal slide, zamek rzadko sie tnie, ale jednak to robi, i nie wiem czy to powod do obaw?, a hu mozna przekręcić? tak pozatym to jak krecic zeby kulki leciały centralnie prosto ? w prawo czy w lewo ?:D

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...