Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP M89A (DE)


Recommended Posts

Witam Mam zamiar zrobiC mały lifting mojemu karabinkowi

i mam kilka pytań, a mianowicie:

-Czy aby zamontowaC sprężynę >110 należy wymieniC jedynie tłok, czy coś jeszcze?

-Zależy mi na tuningu moCowym, więc, oprócz sprężyny, tłoka i ew. innych części potrzebnych do zamontowania mocniejszej sprężyny, należy wymieniC coś jeszcze, abym po kilkunastu strzałach nie musiał wysypywaC resztek mechanizmu przez lufę?

- czy da się jakoś zdjąC tłumik ognia i czy ew. do tego modelu da się zamocowaC tłumik dźwięku?

-Jaki gearbox jest w nim zamontowany? Mam na myśli wersję AUG, G36, AK.

 

Zważaj na Polskie litery, szczególnie na "Ć"/Antol

Edited by Antol
Link to post
Share on other sites

Niestety mam małe problemy z polskimi znakami, gdyż złośliwy panel Ati Catalyst nie pozwala mi na pisanie tego właśnie zmiękczenia, gdyż jest to "hotkey".

Uprzedzam komentarze - długo szukałem rozwiązania i jedynym mi znanym jest usunięcie panelu, który jest mi potrzebny.

 

moĆowym?

 

o, widac, że działają tylko duże litery ;P

Edited by cosmos
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Tłumik ognia można zdjąć, wystarczy odkręcić taką ledwo widoczną śrubkę najmniejszym możliwym imbusem (powinna być od spodu), ponoć pasuje tłumik od UMP GG, ale w niektórych modelach DE słyszałem, że nie wchodzi. Najlepiej zrobić taki tłumik samemu, z rurek z Castoramy (było gdzieś o tym na forum), wtedy po prostu go wciskasz i nie martwisz się gwintem, jak dobrze pomalujesz to będzie jak firmowy, a koszt jakieś 20 zeta.

 

Co do polskich znaków przy ATI, to sobie po prostu zmień ten hotkey na inny, np H ;)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...