Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

komora

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 1. Po co jeszcze prosisz tu o info skoro kolega 2 posty wyżej podał Ci link do istniejącego już tematu? Tam ludzie się już wypowiadają, ta replika nie jest jakoś super długo na naszym rynku, więc nie oczekuj cudów, a jak te informacje w tamtym temacie nie są dla Ciebie wystarczające to polecam przeglądnąć zagraniczne fora.
 2. Nie do końca rozumiem do czego pijesz, ale postaram Ci się wyjaśnić jak się do tej komory HU dostać. Więc tak: Pierw zdejmujesz kolbę, w tym celu musisz odkręcić 2 śruby na spodzie kolby. Następnie musisz oddzielić dolne body od górnego, aby to uczynić musisz przycisnąć taki mały guzik z tyłu dolnego body - może mi się jakiś taki model trafił, ale ja się z tym muszę trochę męczyć bo ten guzik mi wskakuje do dziurki z gwintem na śrubę od kolby - a zamek do połowy odsunąć. Jak już Ci się to uda to wystarczy odkręcić 2 śrubki mocujące komorę HU do body i możesz wyciągnąć lufę wraz z komorą HU. Da
 3. Zdaje się, że w tej wersji cięgno zamka powinno znajdować się na górze korpusu. Magi na pewno pasują.
 4. komora

  UMP M89A [EE]

  Cóż, czyli pozostaje mi kupić UMP i samemu przerobić... może kiedyś.
 5. komora

  UMP M89A [EE]

  Ostatnio trafił w moje ręce Thompson, i tak sobie pomyślałem, ze może mag z Thompsona by jakoś się dało przerobić by pasował do UMP. Podaje wymiary maga: dł:21,7cm gr: 2,6cm szer: 4,3cm. Low-capy do Thompsona kosztują 30zł za szt. i są z plastiku więc w razie czego można coś obciąć/spiłować.
 6. Z pozytywnych rzeczy: mam cylinder, głowice cylindra i popychacz z Elementa i wszystko gra już od 10k kulek. Z negatywnych: miałem głowice tłoka i tłok z owej firmy i... chyba nawet 1k kulek nie wytrzymało. Podsumowując: Pomimo, że kilka rzeczy nadal działa to i tak nie polecam tej firmy, lepiej dołożyć do Systemy i mieć spokój z repliką.
 7. komora

  UMP M89A [EE]

  Z tym, że magi ARESa pasują tylko do UMP ARESa. @payda123: A gdyby tak spróbować z magami do MP40? Są proste i tanie, a zawsze można maga obrócić tak żeby wylot był z tyłu, tylko czy będą one w ogóle do gniazda wchodzić?
 8. No ja właśnie też pisze o body z Boyi... A co do piłowania: http://img34.imageshack.us/img34/3554/dscf7532.jpg http://img36.imageshack.us/img36/3605/dscf7531.jpg
 9. Dziwne, ja swoje midy z MAGa musiałem piłować. A jak to wygląda z podawaniem kulek w wypadku realów z PJ/STAR? Bo MAG lubi się zacinać, a to irytujące jest.
 10. A ja podłączam się do pytania Reka. Czy istnieją jakieś magi, które pasują do emki PJ/Boyi bez konieczności przerabiania czegokolwiek? Wydawałoby się, że skoro body jest de facto żywcem zerżnięte z Boyi (cała reszta emki, prócz gb pewnie też) to idąc prostą metodą dedukcji, powinny również pasować magi od Boyi, ale jak wiadomo to z PJ/Boyi nigdy nic nie wiadomo :lol:. W chwili obecnej posiadam mid-capy z MAGa, musiałem je piłować, żeby wchodziły, ale powoli zaczynają odmawiać posłuszeństwa więc sądze, że low-capy by się lepiej sprawdziły. @Rumcajsev Tzn nie musisz, ale jeśli nie chcesz,
 11. komora

  UMP M89A [EE]

  Jeśli już to low-capa bo midów nie ma.
 12. komora

  UMP M89A [EE]

  No ale niech kombinuje, może znajdzie wreszcie rozwiązanie problemu magów w UMP.
 13. komora

  UMP M89A [EE]

  Do Schmeissera są, ale low-capy, po 3 dychy za sztukę. Powodzenia z tymi magami do MP5 :lol:
 14. komora

  UMP M89A [EE]

  Nie wyglądało to źle bo tam miał wersje UMP na 9mm, a owa wersja UMP ma inne magi niż MP5. Magi to rzeczywiście problem przy tej replice, chciałem kupić tego UMP, ale właśnie przez te magi go nie kupiłem.
 15. komora

  UMP M89A [EE]

  Z adapterem będzie ciężko, bo rozmieszczenie wylotu kulek w magu UMP i MP5 jest zupełnie inne, no i UMP straciłoby przy tym trochę na wyglądzie.
×
×
 • Create New...