Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uniwersalny 2/3. Tak go nazywają chinole. Jest to opcja uniwersalna stosowana do luf o długości od 320mm do 509mm. I tak w zależności od spasowania części i doszczelnienia pneumatyki mamy prędkość wylotową od 394-467fps. Najlepszy stosunek pojemności cylindra do pojemności lufy uzyskano w replikach gdzie długość lufy nie przekracza 360mm.

Link to post
Share on other sites

Jako, że Luglo orientuje się w chińskich GB to jeszcze pytanko. Zwykła m4a1 z III gen będzie miała ten sam gb co ta cqbr'ka, jak to było we wcześniejszych modelach gdzie m16a3 miało cylinder typ2, czy też teraz zrobili już podział ze względu na długości luf i wymieniają cylindry? Zależy mi na tym aby moja m4 wyglądała jak ta, tylko aby w gear boxie miała już części od III gen.

http://gunfire.pl/product-yid-1152189682-M...B-JG6617MG.html.

pozdrawiam i dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Na tym właśnie polega uproszczenie. Dają ten sam cylinder do wszystkich (jak na razie) eMek. Wydaje się to trochę dziwne gdyż jak powszechnie wiadomo pojemność lufy powinna odpowiadać tej samej pojemności cylindra w stosunku 1:1. Jednak III gen. JG jest tak dobrze spasowana i uszczelniona, że zawracaniem głowy byłoby wymieniać te cylindry.

 

Myślę, że wymiana (tuning) jakichkolwiek elementów w III generacji jest zbędne. Całość mechanicznie jest ok a do tego bardzo mocna. Można się pokusić najwyżej o wymianę korpusu na metalowy (no i komorę HU na jednoczęściową).

Link to post
Share on other sites
Myślę, że wymiana (tuning) jakichkolwiek elementów w III generacji jest zbędne. Całość mechanicznie jest ok a do tego bardzo mocna. Można się pokusić najwyżej o wymianę korpusu na metalowy (no i komorę HU na jednoczęściową).

 

 

Można pod warunkiem, że dodasz do tego jakąkolwiek komorę HU jednoczęściową co napisał wyraźnie kolega luglo. Czytanie nie boli.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

od niedawna mam http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=694

jest to Colt M4A1 2008 Version .

Pierwsze wrazenie rewelacja.chociaz malo sie znam na sprzecie, jest ciezki, ma duza moc (po ustawieniu 2 puszek, wbija sie w druga) zasieg jest super, tylko sie zastanawiam jak dlugo bedzie zyc mi ta replika, bo rozne opinie piszecie o o firmie JG.

 

Czekam na wasze komentarze na temat tej repliki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na papierze ładnie to wygląda...wzmocniony GB,mocny silnik itp

Mam pytanie do specjalistów,mial ktoś już to w rękach?

Jak się zachowa całość po zastosowaniu springa SYSTEMY M130???

Silnik i zębatki dają rade?Czy bebechy przewyższają znacząco BOYI???

Jak jest z niezawodnością?

Link to post
Share on other sites

Do kolby Crane stock mieszczą sie pakiety wykonane na ogniwach rozmiaru SC czyli największe i najwydajniejsze jakie mozna zastosowac.

Na batimex.pl jest spory wybór tych ogniw np:

-sanyo 3600

-sanyo 2400

-kan 3300

-intelect W.CH 4200

ZA 205 zl kupiłem sobie 8.4 3600 sanyo i jestem zadowolany jak cholera

Wystarczy zrobic foto pakietu i wysłac do batimexu a oni zrobia jego kopie na wybranych ogniawch

Edited by assassinRPG
Link to post
Share on other sites

Kupilem to m4a1 z gun fire i przysłali mi karabin o body zupelnie innym niz na zdjeciach, a na pudle i w instrukcji pisze wyraznie 330 fps. Pomyslalem ze przyslali mi II generacje poniewaz od niej dostalem pudelko i body tez wygladalo jak m4 strszej wersji. Zadzwonilem do kolesia i powiedzial ze body jest takie samo a na stronie jest blad i jesli mam czarny gearbox to mam dobra wersje. Gearbox sie zgadza, ogolnie przetestowalem go na strzelance i szlu nie robil :???: Kulki lecialy szybciej niz z replik moich kumpli jednak zasiegwowo wypadal gorzej :/ Repliki o mocy 330 fps dorownywaly mojej zasiegiem. Gdy podkrece hop up choc troche to znacznie trace na celnosci. Ogólnie chce wiedziec czy otrzymalem dobra replikę. Mial ktos podobny problem? Jak wyglada wasza replika i w jakim pudle byla przyslana? Pozdrawiam.

Edited by Swistak1516
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Konstrukcja akumulatora umożliwia montaż w AEG'ach o niewielkiej komorze (przednim chwycie).

 

Pasuje m.in. do M4A1, M15A4, MP5A2.

 

Raczej by nie oklamywali klientów :P

 

Co do mojego poprzedniego posta szkoda ze mi nikt nie odpisal:P Ale chyba jednak dostalem poprostu w zlym pudle a "slaby" zasieg jest spowodowany ciulowym hop upem ktory slabo podkreca kulki.Ogolnie karabin jest bardzo dobry moze podswiadomie stawialem mu za duze wymagania, chcac aby strzelal na milion metrów xD

Edited by Swistak1516
Link to post
Share on other sites

To jednak bardziej opłaca się kupić III gen, czy zaoszczędzić stówę i kupić II generację?

 

To drugie. Niewiele różnią się osiągami, (przynjamniej moj egzemplarz szlau nie robi) Właściwe 100zl placisz za zasieg dlaszy moze o 5m i brak chwiejnej lufy (moja sie nie chwieje a o II generacji róznie piszecie :-P )

Link to post
Share on other sites

No i oczywiście nie musisz płacic za wzmocniony GB, mocny silnik, świetnie zgrzany systemu ho-up. Po co dokupic słabszą sprężyne i miec solidniejszą replikę na dłużej skoro można płacic za starą generację ze wszystkimi jej zaletamii wadami. Ale no tak oszczędnośc to podstawa :?

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Moja replika III generacji jakoś nie wygląda na super fajną ze wzmocnionym GB i super sprężyną bo osiągi ma podobne do replik moich kumpli II generacji. Moc ma większą ale najgorszy na świecie hop up sprawia że kulki praktycznie w ogóle nie są podkręcane, a gdy podkręcę choć trochę hop up latają w kosmos. Co do silnika to ten cały silnik nowej generacji objawia się tylko " super magnesami", gdy przyłoże do raczki np. klucze to są przyciągane. Może III generacja i jest troche lepsza ale warta 40 - 50 zl wiecej a nie 100. A jesli chodzi o wytrzymałośc i żywotność to jg to chińczyki, więc kupcie sobie G&P.

Link to post
Share on other sites

Witam

Zakupiłem swoją pierwszą replike i byłem ostatnio ją przetestować i może podziele się spostrzerzeniami ale jako że nie znam sie na tym nie będą to sprawy techniczne.

Karabinek to m4a1 s-system jg III generacji

Po pierwsze duży zasięg i nie mówie tu o porównaniach ale o tym że zasięg w średnio zagęszczonym lesie był większy niż widoczność co oczywiście nie jest żadnym miernikiem ale jest zupełnie wystarczający bo po co nam zasięg (300metrów skoro i tak widoczność to np 100).a zasięg to jakieś 50 do 70 metrów.

Po drugie skupienie do 20 metrów powiedzmy ok ale powyżej tej odległości no to porażka do tego jeszcze kulka ma tandencje do skręcania w lewo ale czytałem że to można łatwo skorygować więc jeżeli tak jest to nie ma problemu nie wiem tylko jak sprawa wygląda co do skupienia czy da sie to jakoś naprawić.

Po trzecie moc duża nawet za duża w wielu wypowiedziach było że taka moc jest za duża dla początkujących ja bym powiedział że nie tylko ,myśle że za duża dla każdego i powinny być ograniczenia co do mocy .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...