Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Gunfire...Hit?


Recommended Posts

Decyzji nikt za ciebie nie podejmie imo nadają się do 6,04 ale do 6,03 już bym się bał. Z tego co czytam zależy jak trafisz - chcesz mieć pewność weź coś droższego a jak nie to ryzykuj, kup gunfire'y i sam osądź. Ewentualnie czekaj na więcej opinii.

Kulki testowałem w M14 Cymy, M15A4 CA z precką SRC (koledze trafił się dobry model, precka robiła swoje), w stocku AUG CA i w AUG JG z precką Systemy. Sprawdzane w hi i low capach.

We wszystkich - zero zacinek.

Nie tną się w preckach.

Są to idealne kulki do karabinów z precką, w których kompozyt przelatuje tysiące razy - np. w minimi.

Nie dorównują Blasterom, ale są lepsze niż pestki, które potrafią się zaciąć w precce.

Śmiało można je polecić do każdej repliki. Gratulujemy ekipie GF ;).

 

 

Lufa Systema 6,04mm

GunFire 0,23g- zasięg o 5-7m mniejszy od wyżej wymienionych, małe skupienie i nierówny lot, praktycznie żadna powtarzalność, kilka zacinek w lufie, po czym około 10 dubletów.

 

 

Stwierdzam, że kilka godzin temu kolega strzelał z tego - 1 zacinka i po tym 2 dublety na stockowej lufie M14 Cyma (czy precka 6.04, ale taka precka że wiecie sami ;)).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Boże broń przed tymi shitami.Zamówiłem 2500 sztuk 0,25 i oto co następuje:

-M4A1 G&P Lufa stock Gumka Systemy komora stock

Liczne dublety

Kulki tną się w magazynku jak szalone(zarówno w mid capie g&p jaki w hi capie BOYI,chociaż w boyi trochę mniej.)

Co do lotu toru jest niezly... lecz co z tego jak i tak nie chca wyjsc z magazynka,a jak już wyjdą to lecą po 2...

Jedyne do czego się nadają to do beretty w niej sprawdzaja się całkiem nieźle.

Kulki porównywałem z P&J oraz extream,zarówno pierwsze jaki 2 sprawuja się idealnie w m-ce

 

ODRADZAM !!!

Link to post
Share on other sites

Kulki gunfire 0,25g

-M4A1 G&P preclufa systemy, gumka silikonowa

Kulki lecą nieźle, troche skręcają na końcu, nieliczne dublety, może kilka na całego hicapa. Zasięg i skupienie troche gorsze niż xtremy.

-MP5 JG stock

ładny lot kulek, nieporównywałem, z innymi kulkami.

Ogólnie tania alternatywa dla kogoś kto wypluwa duuużo kulek :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Replika : G36c firmy JG

FPS : 320

Rodzaj kulek : Gunfire 0,23

Lufa : Stock

Ilość zacieć : 0

 

Ogólnie ok. 20 metrów lecą jak powinny potem zaczyna sie "random". Wystrzeliłem ich z 5000 sztuk i w porównaniu do Extreme, są poprostu nieco gorsze. W tym tygodniu będę wymieniał lufe i mam w zapasie jeszcze 2000k kulek gunfire 0,23 , co pozwoli na bardzo wnikliwą ocene.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...