Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BadToys.pl


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

W Listopadzie dostałem propozycję od tego sklepu o reklamowaniu ich na mojej stronie . Ja miałem wystawić Ich banner a oni mieli mi za to wysłać jakieś pierdoły (kominiarki, okularki) dla całego teamu. Po tym jak wystawiłem banner dostałem wiadomość że ta paczka już została do mnie wysłana. Paczki nie dostałem jak na razie już od 2 miesięcy a wszelkie zapytania o przyczyny są ignorowane mimo dostępności na gg.

 

Nie wiem jak jest tam z kupowaniem więc na ten temat nie mogę się wyrazić.

 

P.S. Asortyment mają trochę szitowy 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Macie racje ten sklep jest gorszy niż taniemilitaria czy nawet airshitguns.pl

Nie mogłem sie powstrzymać :wink: :

 

Decydując się na SCORPIONA otrzymujesz:

 

1.Karabin maszynowy

2.Mocną niezawodną sprężynę

3.Magazynek

4.Amunicję (około 50 sztuk)

6.Tarczę

7.Broń wykonaną z materiału ABS czyli takiego który przypomina metal.

8.Metalową kolbę

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam

 

Zamówiłem w tym sklepie detal, jedną kominiarkę. Głównie może dlatego, żeby sprawdzić ten sklep. Minął miesiąc i zamówienie poza przyjęciem nie ruszyło się W OGÓLE. Kompletny brak kontaktu, nie odpowiadanie na telefon. Po prostu żenada. Stanowczo odradzam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Sklep BadToys jest super mają dobre ceny i szybką przesyłke ... Niedługo zbieram ludzi na pojedynek i wiem na 100% z kąd bede brał zaopatrzenie ... Pozdro :killer:

 

Hahahaha ale noob ile ci zapłacili żebyś tak napisał na forum. Hahaha "panienki" z Badtoys.pl to banda frajerów i tyle. Zamówiłem u nich pierwszą "giwerę" + kulki jakiś rok temu za kwotę 200 zł (ach te początki :D) oczywiście płatność przelewem. Przyjeżdża kurier i zdziwko :D muszę mu zapłacić. A jak się potem okazało to nie było kulek tylko jakieś 100 z zamówionych 4000. Więc odradzam ten "sklep" o ile nadal istnieje (mam nadzieję że nie). A ty mnich albo jesteś poje***y albo pracujesz w tym wytworze zwanym "sklepem".

 

Pozdrawiam :uśmiech:

 

Nie przeklinamy!!! Nawet używając gwiazdek! Nie wiem kto jest bardziej nieogarnięty skoro Ty odpowiadasz na baaardzo starego posta :-F Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

ten sklep jest dziadowski 0-kontaktu 0-aktywności wobec przesyłki nie polecam tam kupować, na wysyłkę czekam już tydzień.Gdy chciałem dowiedzieć się czy coś się stało zero kontaktu.Sklep lepiej omijać szerokim łukiem.

 

PS.

Poza tym wejdźcie tam w nowości jeszcze piszą o Euro 2008, od razu napawa to podejrzeniami.

Pozdro.

Edited by mover2
Link to post
Share on other sites

Między innymi dlatego jest dopisek pod tematem "Sklep najprawdopodobniej zaprzestał działalność" ;)

ja zamawiałem 09 04 2009 natychmiast (parę minut) dostałem info że muszę wpłacić pieniążki na konto co niestety zrobiłem do tej pory brak odzewu brak kasy i niema takiego numeru wcześniej przed zakupem UDZIELILI mi informacji na temat dostępnych akcesoriów do danej repliki czyli ktoś tam siedzi przed kompem wobec zaistniałej sytuacji 265.20 pln sprawę kieruję do rzecznika praw konsumenta a potem do sądu nie podaruję złodziejom :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hmm dobra ja niestety zapozno sie kapnalem;/ Czekam na przesyłke i czekam niestety na poczccie nie slyszeli o zadnej przesylce do mnie;/ Najprawdopodobniej paczka nie zostala wyslana czy ktos wie czy da sie anulowac takie zamowienie ? Bez zadnych konsekwencji bo nie sztuka jest trzymac rok kase i zastanawiac sie czy to przyjdzie czy nie

Link to post
Share on other sites

ale jestes pewien? gadalem z rzecznikiem praw konsumenta to zacytuje wam cos gdy sklep ociaga sie z zamowieniami :P Aha i napewno nie ma konsekwencji prawnych jezeli nie odbiore tej paczki? :P

 

USTAWA

z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.1)

Art. 12. 1. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, przedsiębiorca powinien wykonać umowę zawartą na odległość najpóźniej w terminie trzydziestu dni po złożeniu przez konsumenta oświadczenia woli o zawarciu umowy.

2. Jeżeli przedsiębiorca nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że przedmiot świadczenia nie jest dostępny, powinien niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomić o tym konsumenta i zwrócić całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.

3. W wypadku gdy przedsiębiorca nie może wykonać zobowiązania z powodu choćby przejściowej niemożności spełnienia świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta, przedsiębiorca może, jeżeli zawarto takie zastrzeżenie w umowie, zwolnić się z zobowiązania przez spełnienie świadczenia zastępczego, odpowiadającego tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie, informując zarazem konsumenta na piśmie o jego prawie nieprzyjęcia tego świadczenia i odstąpienia od umowy, ze zwrotem rzeczy na koszt przedsiębiorcy.

4. W wypadku, o którym mowa w ust. 3, konsument ma prawo odstąpić od umowy w sposób i na zasadach określonych w art. 7. Zwrot rzeczy następuje w takim wypadku na koszt przedsiębiorcy.

Edited by ozon
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...