Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

snajperka warrior I - problem z HU.


Recommended Posts

Witam. Mam mały problem z komorą Hop-up w Warriorze (taki jak tu: http://www.taiwangun.com/upload/products/2...rcz2nn4bg6.jpg)

 

Bez dokręconego hop-up'u karabin strzela jak należy, nieważne, że zasięg słaby. Jednak po dokręceniu hop-up do oporu, zaczynają się schody. I proszę się tu nie śmiać - w momencie, gdy za bardzo podkręca(albo tak powinno być) to karabin strzela... głośno. Jednak zdarzają się momenty, gdy karabin po strzale wydaje miły, cichutki dźwięk i kulka leci prosto, jednak widać, że hop-up działa(zasięg jest znacznie większy, niż bez hop-up). Niekiedy też, po dokręconym HU blokują się kulki w lufie :|

Mam przypuszczenia, że komora hop-up jest trefna.

Byłbym wdzięczny o szybką pomoc ;)

 

pozdrawiam.

 

Aha, karabin nie jest mój :) pożyczony od kolegi na następny weekend.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam. Hmm nie jestem pewny ale chyba za mocno dokrecasz Hopka:/ ja do oporu nigdy nie próbowałem. Najpeierw go odkręciłem prawie do końca i strzelałem. Potem systematycznie dokręcałem aż uzyskałem idealnie prosty tor lotu kulki. Radze ustawić to w ciepłe dni. Ponieważ kolega ustawił w zimie i w lecie świrował:/ innego powodu nie widze dlaczego tak sie dzieje. Pamiętaj że kazdy strzał nie bedzie w 100% powtarzalny. Mi tez się CZASAMI dzieje że np na jednego maga 1-2 strzałów zostaje chybionych bo kulka poleciała do góry albo spadła dużo wcześniej. Ale pamiętaj że HU nigdy do samego końca nie dokręcaj. Pozdro i powodzenia.

 

P.S ja wystrzelałem chyba z 100 kulek zanim dokładnie ustawiłem hopka i robilem to przez pare dni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...