Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A1 SRC - niedziała strzał pojedyńczy


Recommended Posts

Witam

 

Zaczynam dopiero swoją przygodę z ASG. Jako drugi gun(poprzednio miałem plastikowego spręzyniaka WELL) kupiłem sobie używanego M15A1 SRC (nie czepiajcie się że źle wybrałem :P) który był w całkiem niezłym stanie. Miał kilka rys, padnięty akumulator (przez nie właściwe użytkowanie, ale po formatowaniu jakoś działa), no i to co najważniejsze - nie działa strzał pojedynczy. Po ustawieniu na SINGLE strzela automatycznie. Po rozebraniu GB i dokładnym przeglądzie, czyszczeniu i nasmarowaniu (pierwszy raz coś takiego wpadło mi w ręce xD) doszedłem do wniosku że jest to wina albo płytki selektora , albo rozdzielacz trybu ognia. Ale problem tkwi w tym że nie wiem dokładnie jak działa ten mechanizm strzału pojedyńczego, ani nie mam możliwości dania guna komuś kto się na tym zna. Wiec zwracam się z tym do was :) jak sprawdzić co dokładniej jest uszkodzone? Albo jak sprawdzić czy dana cześć pracuje prawidłowo?

 

Podkreślam że jestem nowicjuszem i pierwszy raz miałem w rękach AEG, no i niema on służyć do większych strzelanek i zjazdów, ale jedynie do postrzelania sobie czasem z kumplami.

 

Pozdro

 

p.s. nie bijcie :???:

Edited by ozonex
Link to post
Share on other sites

z tego co pamiętam selektor ognia padł w 3 z 6 emek src u mnie w teamie. Krakman wymieniał w nich bodajże płytkę selektora i wróciły po gwarancji ok. Więcej problemów nie było.

Poszukaj najlepiej w całkiem obszernym temacie o src. Tam powinieneś znaleźć odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Albo część dźwigni przerywacza stykająca się z mimośrodem na zębatce tłokowej się starła albo zuzył się plastikowy ząbek na kostce stykowej, za który łapie dźwignia przerywacza.

 

Jesli to ten ząbek to możesz go nadkleić z jakiegoś plastiku albo czegoś i pamiętać , że na singlu spust naciska sie do końca a nie tylko tyle by silnik się kręcił.

 

Antol, widzę G&P, prawda?

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...