Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

po oględzinach tego cuda -

 

1. baterii nie włożysz do środka - leci śruba przez całą długość kolby.

2. ta kolba jest dokładną kopią oryginału więc bez atrapy rury gazowej nie da rady jej sensownie zamontować - kolebie się na boki i w sumie trzyma się tylko na tej sprężynie.

3. materiałowo bardzo fajnie - metalowe śruby, stopka kolby, wszystkie pokrętła. wygląda solidnie. Magpull toto nie jest.

4. wewnątrz miejsca praktycznie nie ma -

Jeżeli by mądrze zrobić atrapę rury gazowej (a bez tego montaż tej kolby mija się z celem) - to może jakaś bateria mini by weszła. lub z 4/5 ogniw large.

 

Pozdrawiam

Edited by mk29
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1. W kolbie dostępnej u Krakmanów da się zmieścić Intellecta 1300 10,8 V.

5 minut pracy wiertarką. 9,6V albo mniejsza wchodzi bez wiercenia. Bateria 10,8 musi być podzielona na 3 części. Jest to identyczna bateria jak do Modstock'a King Arms'a. Śruba przechodzi między dwoma pakietami, które upycha się pod poduszką policzkową. Po małej ingerencji wiertarką (dziura na kable wewnątrz kolby) ostatnie ogniwko (to luźne, dające 10,8V) wchodzi w przednią, dolną część kolby. Przy umiejętnym złożeniu wtyczka jest schowana w dziurze pod poduszką policzkową - ładowanie baterii jest banalnie proste. Nie ma konieczności rozkręcania kolby.

 

2. Nie trzeba stock tube. Trzeba tylko dobrze zamontować dwa dystansery (w zwykłej, stałej kolbie idzie jeden). Kolba ściśle obejmuje stock tube z body Guardera (chodzi o to dłuższe stock tube) i po dokręceniu śruby trzyma się bardzo stabilnie.

 

3. Powyższe dywagacje - na podstawie mojej kolby zamontowanej w moim SR-15.

 

Znajdę kabel do aparatu to dodam zdjęcia.

Edited by Holmes
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

1. W kolbie dostępnej u Krakmanów da się zmieścić Intellecta 1300 10,8 V.

5 minut pracy wiertarką. 9,6V albo mniejsza wchodzi bez wiercenia. Bateria 10,8 musi być podzielona na 3 części. Jest to identyczna bateria jak do Modstock'a King Arms'a. Śruba przechodzi między dwoma pakietami, które upycha się pod poduszką policzkową. Po małej ingerencji wiertarką (dziura na kable wewnątrz kolby) ostatnie ogniwko (to luźne, dające 10,8V) wchodzi w przednią, dolną część kolby. Przy umiejętnym złożeniu wtyczka jest schowana w dziurze pod poduszką policzkową - ładowanie baterii jest banalnie proste. Nie ma konieczności rozkręcania kolby.

 

2. Nie trzeba stock tube. Trzeba tylko dobrze zamontować dwa dystansery (w zwykłej, stałej kolbie idzie jeden). Kolba ściśle obejmuje stock tube z body Guardera (chodzi o to dłuższe stock tube) i po dokręceniu śruby trzyma się bardzo stabilnie.

 

3. Powyższe dywagacje - na podstawie mojej kolby zamontowanej w moim SR-15.

 

Znajdę kabel do aparatu to dodam zdjęcia.

 

mam taką prośbę,mógłbyś podrzucić jakieś zdjęcia i najlepiej jakiś rysunek (przekrój kolby,gdzie wstawiłeś i jak baterię itp), tego jak tego dokonałeś?

ponieważ kolba ta bardzo mi pasuje z wyglądu, a z tego co powiedzieli mi krakmani niestety nie mieści się tam podobno żadna bateria...

 

z góry dzięki wielkie!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...