Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 - TM / G&G + ( HELP !)


Recommended Posts

Cześć! Jestem młodzikiem w dziedzinę ASG :lol: . Mam dylemat na temat repliki MP5 i prosze was o pomoc...

 

Nie jestem za bardzo przy kasie wiec nie stać mnie na droższe repliki ICS oraz CA. Dlatego poszukuje repliki mp5 z klasy I ale w cenie nie tykającej dotkliwie portfela... A wiec rozpatruje pomiędzy replikami:

-TM

-G&G

 

UWAGA! Mam zamiar kupić nowy karabin gdyż zostałem niemile zaskoczony ludźmi na allegro którzy próbowali sprzedać karabin w stanie 2+/10

 

A wiec do sedna. Znalazłem takie oferty:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2829

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1972

 

Szala przeważa na karabin G&G - PM5 A5. Drogą rozumowania w cenie doszedłem do wniosku że do karabinu TM będę musiał sporo dowalić ok. 1000zł (tuning)

Co wynika:

TM 699zł + 1000zł = 1699zł

G&G 1190+ 110zł (sprężynka :mrgreen: ) = 1300zł

 

...czyli bez porównania...,

ale nie jestem pewien co do jakości czyści...czekam na wasze opinie

 

POZDRO! Shampooon :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

CA ma produkty dobrej jakości... ale przy zakupie G&G nie musiał bym nic tuningować oprucz sprężynki (jak cos to jaką polecacie)

 

Kolega Hubert :uśmiech: powiedzał że wychodzą same kupy... jednak niezadowolonych kliętów jest jest bardzo mało z tego przedziału cenowego (1000 - 1300). Myśle że moge zaryzykować zawsze mam gwarancje jak dostane bubla :uśmiech:

Edited by kacpi010
Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem i zaobserwowałem to G&G dobry wybór w momencie jak ktoś przede wszystkim stawia na wykonanie. Bo ich gnaciką pod tym względem nie ma co się zarzucić. Robią modele raczej rzadkie, ale nie że niepopularne.

Jeśli chodzi o resztę. Często stosują dość nie miłe patenty, wręcz zakrawając o nieuczciwą konkurencje. Stosują własne, niestandardowe patenty, przez co jesteś zmuszony kupować ich drogie podzespoły. Lubią się sypać, części na rynku jest jak na kichał.

Ja bym brał TM bądź CA z naciskiem na to drugie.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli sądzisz, że G&G ma mocniejsze bebechy to jesteś w błędzie...

 

Miałeś jakąś broń z G&G? no widzisz

 

ja miałem. M4( GR 16 Carbine ). U mnie zmielił 15 k kulek, u wcześniejszego właściciela drugie tyle. Obecny właściciel ( od listopada ) nie narzeka. Cały czas działa na M120. Nic innego nie zostało wymienione. Sama sprężyna. Dlatego twierdzę, że G&G ma wzmocione bebechy, i silnik o zwiększonych obrotach. Wiem z autopsji.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...