Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wombat

Użytkownik
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

 1. Mogę mówić tylko za siebie, ale brałbym wyłącznie Marui.
 2. Brytyjski snajper, Craig Harrison oddał 2 celne strzały z odległości 2475m zabijając dwóch talibów. Korzystał z L115A3, którego oficjalny skuteczny zasięg jest o dobry kilometr mniejszy. Poprzedni rekord nalezał do Kanadyjczyka, 2430m oddane z TAC-50. Jak widać, kaliber to nie wszystko ;) WOW.
 3. Taka jest natura for dyskusyjnych, że każdy może powiedzieć co myśli. Sęk w tym, że nie każdy ma coś do powiedzenia i zdarzają się posty, które nie wnoszą absolutnie nic wartościowego do tematu. Na przykład Twój i mój.
 4. Wombat

  BASRA IV

  Dzięki wszystkim za zabawę na genialnym zlocie. Jednocześnie przepraszam tych, którym mogłem podpaść ;) Film będzie dostępny do końca sierpnia.
 5. Chyba myślami byłem gdzie indziej pisząc to :D
 6. Zgaduję, że problemem jest zbyt słaba sprężynka, dociskająca zwalniacz kulek. zastąp ją czymś innym, albo ściśnij tę, co już jest.
 7. Jeśli będziesz grzebał, obchodź się szczególnie ostrożnie z mechanizmem bursta. Mój po zamontowaniu sprężyny m100 (co dało 345 fps) zacinał się co kilka kulek. Nie mogłem namierzyć przyczyny awarii, więc po prostu go wymontowałem ;) Niestety nie sprawdzałem po tym repliki na stockowej sprężynie.
 8. Dla potomnych, którym się wyżej wymieniona część złamała, do naprawy znakomicie nadaje się JBWeld lub Distal. Trzyma się po nich jak nowa ;)
 9. Wombat

  Customs.pl

  Jak ktoś kończy działalność, to rzadko kiedy w sposób pozytywny. Jeśli w ogóle.
 10. JFK - postrzał w szyję i głowę RFK - postrzał w głowę. I tyle. Przy okazji, nabój, z którego zginął prezydent miał inny kształt niż 7.62x51, więc dyskusja od początku nie miała sensu.
 11. Faktycznie. Tak naprawdę kulę lecącą w kierunku Kennedy'ego Chuck Norris zbił kopem z półobrotu. Głowa prezydenta eksplodowała z czystego zdumienia ;)
 12. Weź jakiś maleńki kolimator otwary. Wygląda z tym znośnie.
 13. Tzn, kupować, jeśli chcesz hi-endowe M60. Bo pomijając chwyt pistoletowy, który nijak ma się do oryginału, wersja od Ino jest najsolidniejsza (ma znacznie więcej części stalowych niż inne). Jeśli chcesz mieć po prostu M60, czekaj na A&K.
 14. Mam od prawie półtora roku, lufa nie ma nawet ułamka luzu i nic nie wkazuje, żeby coś miało się wydarzyć. Na wszelki wypadek sprawdzam od czasu do czasu czy wszystko jest mocno dokręcone. Thompson znajomego ma z 4 lata i też wszystko siedzi solidnie. Ja bym nie przejmował się nawet odrobinę, ale może niech wypowie się ktoś, kto takie złamanie zaliczył (osobiście słyszałem tylko o luzach w tym miejscu, nie złamaniach).
 15. Silnik sobie spokonie poradzi (ten od dBoysów jest naprawdę udany). Zmień zębatki.
×
×
 • Create New...