Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ak47 - zacinanie


Recommended Posts

Posiadam elektryczną replike ak47 firmy JG. mam pewien problem. podczas strzelania do celu, po paru strzałach naciskam kolejny raz na spust a replika nie reaguje. CISZA... wystarczy zwykłe klepnięcie ręką w replika albo potrząśnięcie ją i działa dalej. nie wiem na czy to polega. jest jeszcze cos, kiedy przełączam na tryb auto i naciskam na spust kulki się zacinają. słysze odgłos (tak jakbym strzelał na sucho), czasem wyleci tylko jedna kulka, czasem w ogóle, czasem działa bez zarzutu... nie wiem co zrobic z tymi zacięciami. prosze Was o pomoc :???:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam właśnie podobny problem i nie wiem co robić. Myślałem na początku, że to dlatego bo karabinek jest nowy i sie jeszcze nie wyrobił itd, ale teraz to juz naprawde nie wiem co robić. Czasem jak nacisnę spust to strzela jak marzenie, a czasem nie reaguje dopiero po chwili poradzcie mi coi mam zrobic pozdrawim.

 

 

 

 

P.S. Mam ak47 cymy

Link to post
Share on other sites

tak to moja pierewsza usterka w replice... a replika w linku to inny mogel ak. ja mam kalacha. mysle ze jest to spowodowane akumulatorem, cos z kabelkami pewnie... zaniose go na gwarancje. ja kupiłem go jakby co w www.customs.pl /karabiny szturmowe mój to ten z imitacja drewna za 400zł tyle ze ja swojego tuningowałem!:P

Link to post
Share on other sites

My z kumplem mamy podobny problem :/ Tylko kumpel ma kalacha z CYMY i jak sie raz zacial to nie chce strzelac... rozkrecilismy GB poskladalismy wszystko, strzelil raz dluga seria po czym znowu sie zacial :/ sprawdzalismy kable i wydaja sie byc ok... i nie wiemy o co biega w tym, czemu to nie chce dzialac

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...