Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wassabi

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

552 profile views
 1. Witam Czy jest możliwe aby tłok był za wąski dla sprężyny? Mówię tutaj o tłoku DF z metalowymi zębami i sprężynie Guardera. Dziś po pewnych ekscesach z tymi częściami, zauważyłem że sprężyna jest na tyle szeroka, że praktycznie nie chcę wejść do tłoka. Muszę użyć siły aby ową sprężynę włożyć. Czy tak ma być? Dziwi mnie to bardzo, bo po włożeniu do tłoka sprężyny, i kilku strzałach dziwnym trafem głowica tłoka się odkręca. Jak myślicie jaka sprężyna może pasować do tego tłoka? Wiem że stockowy spring wchodzi (od M249 P&J), ale mi chodzi o markową sprężynę.
 2. Mam tą ładowarkę o której wspomniał Azur. Jednak ja mam problem taki, że gdy podłączam pakiet, zielona kontrolka zaczyna migać. Pakiet nie jest wówczas ładowany. Do ładowarki dokupiłem taki oto zasilacz: http://www.allegro.pl/item774092984_zasila...00_ma_12_4.html Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ładowarka nie ładuję? Instrukcję gdzieś posiałem, i bardzo żałuję :/.
 3. Panowie mam takie pytanko: Zakupiłem komorę CA, i tu mnie zdziwił dystanser. Otóż jest on trochę "krzywo" ścięty. Czy to tak ma być, czy to niedopatrzenie producenta? I kolejne pytanie, jaki dystanser pasuję do komory, bo ten co jest w zestawie czarnej gumy Guardera, jest za gruby, i ciężko wchodzi w otwór.
 4. A u mnie na m120, pękł kołnierz w którym siedzi śrubka. Plastikowe to to takie, i według mnie nie nadaje się do tiuningów. Mówię o tej wersji: http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...em_p_j-921.html
 5. Coś mi się kojarzy że dźwięk był podobny, lub też trochę głośniejszy od odgłosu strzału, na stockowych podzespołach.
 6. Wiesz nie pamiętam, bo to było w mojej starej minimce, która sprzedałem. Teraz mam nową, ale jak mi się przypomni to dam znać.
 7. Ja używałem na sprężynie m130 Guardera i wszystko śmigało ładnie, bez problemu. Na m140 też powinno śmigać.
 8. Witam, warto zakupić taką ładowarkę? http://www.allegro.pl/item769033097_nowa_l...erem_lipol.html Pytam bo nie widzę, żadnego zasilacza na zdjęciu, i mnie tak zastanawia do czego się to podłącza żeby rozpocząć ładowanie. Chyba nie do akumulatora?
 9. Problem jak narazie zażegnany, winą była rura, bądź sprężyna w której podawane są kulki, za bardzo się wygina. Ktoś ma jakiś pomysł jak to usztywnić, pomijając taśmę izolacyjną?
 10. Witam, Panowie możecie mi powiedzieć, co zrobić z niepodającym boxem? Nie mam pojęcia co jest nie tak, niby wszystko pasuje, ale kulek nie podaje. Myślę że to wina, sprężyny która jest za bardzo wygięta, i przez to kulki się blokują. Ktoś ma jakąś inną propozycję?
 11. Preferuje zawieszenie 1 punktowe, ze względu na to że replika jest mała i lekka. Mówisz sprężynę na m100-110, a co z prowadnicą sprężyny? Na zdjęciach widziałem że jest ona chyba z plastiku, nie wiem czy można jej ufać :). I jeszcze pytanko, co ze szczelnością zespołu cylindra? Test na "strzykawkę" działa, to znaczy jest spory opór, czy go nie ma? Pytam bo zamierzam zakupić te P90, i nie chcę kasy w błoto wydać.
 12. Ktoś może w końcu znalazł sposób na te felerne Hi-Capy? Mógłby ktoś polecić jakieś tanie dobre i sprawdzone zawieszenie, byłbym niezmiernie wdzięczny. Chciałbym zapytać jeszcze czy stockowe łożyska są plastikowe czy metalo podobne? I co radzicie na wejściu wymienić w GB?
 13. Ja miałem magazynek od P&J. Rozebrałem cały, przeczyściłem, wyciągnąłem mikrofon z sprężyny, bo tego nie używam. Wszystko potem zebrałem do kupy i magazynek podaje świetnie.
 14. Ja mam magazynek nie wiem jakiej firmy, na pewno jest to coś pokroju JG, Boyi, PJ itp, ale owy mag podaje i pasuję ładnie.
 15. M249, sprężyna m120.
×
×
 • Create New...