Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze, to wziąłem zwykłą ładownicę na magi w molle i po prostu zamontowałem ją na kolbie od m4 8-) Trzyma się dobrze, jest pojemna no i tania.

JEśli już wybierasz ładownicę, to pomyśl o tym jakią baterię będziesz tam trzymał. Nie ma sensu np. ogromna torba na baterię mini :-P

 

pozdrawiam

Edited by rucznoi
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, mam pytanie odnośnie emki pokazanej na tym filmiku:

to znaczy ogólnie do emek, prezenter po wyciągnięciu pinu z korpusu uderza w jedną z połówek kilka razy by ją otworzyć, wygląda jakby używał dość dużej siły, i tu moje pytanie, czy to się po czasie ,, wyrusza" że będzie się gładko otwierało i zamykało, czy to sprawka dzielonego gearboxa?

Link to post
Share on other sites

Ja pcham skrzydełko dźwigni przeładowania. Może to było "widowisko" na potrzeby filmu ;)

 

Lepiej właśnie nacisnąć na ten element (początkowo wymaga to pewnej siły) niż bezmyślnie walić w body,nie zapominajmy że to nie prawdziwa broń i takie zabawy mogą się kiepsko skończyć.Po pewnym czasie jak wszystko body w ICS wyrabia się i otwiera się bardzo łatwo.

Link to post
Share on other sites

witam myślałem na ta replika : http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...roducts_id=1200

Jest ona godna polecenia ?

 

 

Ja też polecam. Kilka razy miałem zamiar zmienić na metal body ale zrezygnowałem z uwagi na ciężar.

 

Jeśli poważnie myślisz na zakupem to kup tutaj http://www.madonion.eu/M4A1_Universal_Version_p444.html masz gwarancję o pół roku dłuższą i jest to oficjalny dystrybutor.

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.

Ponieważ nie chcę pisać nowego tematu wiec napiszę tutaj.

Myślę o kupnie M4 RIS FULL METAL ICS'a.

Do tego precka systemy 363mm, komora king armsa, gumka systemy, sp110/120, mosiężna prowadnica sprężyny systemy, ewentualnie kompozytowa dysza systemy do M4A1.

Co o tym myślicie ?

 

PS i oczywiście aimpointa :D

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega wyżej jeśli chodzi o komorę - stockowa jest ok, a poza tym jest walka z przerabianiem KA by pasowało.

 

gumka systemy,

 

z tym też raczej won.

 

Kompletnie się nie zgodzę. Sam korzystam z Systemy i podkręca bardzo dobrze.

 

 

ewentualnie kompozytowa dysza systemy do M4A1.

Nie wiem, czy jest taka potrzeba. U mnie i emce kolegi, którą tuningowałem szczelność na stockowej dyszy była dobra.

 

PS. Eotech lepszy ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...