Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

Ok.

Na początek karabin,precka i gumka.

Potem będzie tuning i wybejarzanie repliki.

A na sp120,precce i gumce ile fps osiągnę ?

Ewentualnie wymieniłbym zębatki.

Coś jeszcze wsadzić ?

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

 

PS Gdzie mogę znaleźć odpowiednią batkę do tego karabinu ?

Najlepiej 9.6v.

Mile widziane linki :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś jeszcze wsadzić ?

 

PS Gdzie mogę znaleźć odpowiednią batkę do tego karabinu ?

Najlepiej 9.6v.

Mile widziane linki :D

 

Firefox jest 2 modułowa2300 mhz, masz na madonion.eu KAN'a 1400 mhz

 

PS. Dział uprade jest do tego ;], założyłem już temat więc... można się wypowiadać ;]

Link to post
Share on other sites

Na poczatek bedzie karabin, gumka systemy i Km Head 363mm.

A potem górna połówka gb do M4 która da około 390 fps.

Widze tą baterię, ale jest napisane tak:

Bateria 8,4 V 1800 mAh KAN

 

Wyprodukowana na ogniwach wysokoprądowych KAN bateria typu large składająca się z 8 ogniw, co daje napięcie 9,6 V.

 

To to jest 8.4v czy 9.6v ?:D

PS Kusi mnie też M16A4 FN RAS G&P.

Co wybrać ?

Edited by forzamilan
Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam jeżeli na którejś z 33 stron było to poruszane ale nie mam czasu by to wszystko przeczytać;>

 

 

Mianowicie czy gearbox ICS-a będzie pasował do body np. G&P? Czy nadal będzie możliwe zwalnianie antyrewersala dźwignią itp?

 

 

 

Pozdrawiam

Biker

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Rok bardzo intensywnego użyszkodnikowania. Wymieniona jeno lufa na preckę. W górnej części body (tuż przy odciągu zamka) jeden mały ubytek (kant "se" odpadł). Pod szyną RIS, również przy odciągu zamka odłamała się jedna płytka (zima, baaardzo niska temperatura, eMka spadła z 3m na beton :-F) do której montowana jest szyna RIS. Na szczęście jest jeszcze druga płytka, z tym że, albo gwint się trochę wyrobił (co jest dziwne, bo rzadko tą część odkręcałem) albo śrubki są jakieś przykrótkie :-F Poza tym w przejściówce na kolbę wyrobił się gwint, czego przyczyną było odpadnięcie eMki od kolby :-F

Raz wyrżnąłem się w budynku, eMka lufą zaryła w ścianę, na szczęście replice nic się nie stało, na ścianie ślad jakby ktoś dłutem rył.

 

 

Jeśli chodzi o "wnętrze" wszystko pięknie, żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Problem z tuningiem.

Kopiłem zestaw F Do upgrade ICS. Po zamontowaniu wypadła nieszczelność między dyszą a głowicą cylindra. Po kilku godzinach eksperymentowania wiem że mimo bore-up należy wstawić dyszę o standardowej średnicy, a nie bore up.

 

Teraz moje pytanie może ktoś wskazać mi jakiś idealnie pasujący model, gdyż sam nie mogę dopasować z posiadanych w warsztacie a nie chcę kupować w ciemno .

Przy m120 chronograf wskazuje około 150 fps.

 

Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

panowie czy konwersja od SPR będzie pasować nie pamiętam jakiej firmy to jest kopia ale prawdopodobnie bym chciał tą kupić http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...spr_db-858.html bardzo prosze o info bo tak na serio to od tego zalerzy czy kupie tą eMeczke... no może nie tylko od tego bo jest to naprawde atrakcyjny produkt ale chciałbym wykozystać tą wymienną połówke GB i zrobić i szturmówke i parasnajpe :killer:

Edited by Damiano
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to dlatego że dziś duuużo pracowałem czy to że jest już poźno ale nie kumam o co Ci chodzi?

 

-"koszt zamontowania"- to zalerzy jak cenisz sobie swoją prace, no chyba ze chodzi ci o sam koszt przedniego chwytu (jak dla mnie rączki przyczepianej do szyny RIS-już staram się pisać jak najbardziej zrozumiale) i tu się TEŻ pojawia twój wybór bo na rynku jest wielki asortyment takich "rączek" najtańsze możesz już kupić za 20-25zł ale je przykręcisz i lepiej żeby już nie odkręcać ale za 50 zł to już znajdziesz dobry produkt

 

-"sama przednia szyna RIS"- hmmm znowu nie kumam ale myśląc łopatologicznie to chodzi ci pewnie o taką szyne jaką można sobie zamontować w przednich chwytach Magpul PTS MOE przykręcając ją do niej jak np. tu tyle że tu są sprzedawane już w zestawie i zamontowane http://www.ebairsoft.com/magpul-handguard-p-2055.html

-" ładowarka i bateria"- nie ma w zestawie

Link to post
Share on other sites

W M4A1 (w moim przypadku wersja universal) na pewno niema szyny RIS. Sam osobiście zastanawiam się nad przykręceniem jej do przedniego chwytu. Ale jak dla mnie nie jest to jest plan na teraz.

 

Co do osiągów, to przy zmianie na lufę precyzyjną KM Head osiągi się znacznie zwiększyły. Ale muszę zaznaczyć że miałem problemy ze stockową lufą. Prawdopodobnie ze względu na używanie kiepskiej jakości kulek.

Link to post
Share on other sites

Njatańszym rozwiązaniem pochodzącym od ICS jest taka szyna + jakikolwiek uchwyt.

 

Podobną szynę kupisz na allegro za grosze. Dla przykładu: http://www.allegro.pl/listing/search.php?s...;category=15041

Jednak konieczne będzie podkładkowanie szyny w celu uzyskania poziomu, bo jak wiadomo chwyt przedni zwęża się w przodzie. Bez poziomowania latarka zamocowana na szynie będzie świecić w sufit zamiast w przód.

 

Batka - zależy co chcesz kupić 9.6 czy 10.8V?

 

Osiągi MP5 - nie wiem co masz na myśli ale jeśli chodzi o zasięg i celność to sprawa jest prosta emka ma dwa razy dłuższą lufę i to chyba wszystko wyjaśnia. Poza tym MP5 nie posiada dzielonego boxa, tak więc nie może konkurować z emką pod względem możliwości "rozwoju". Na początku roku ma pojawić się MP5 z dzielonym boxem - wtedy można pomyśleć o zakupie.

Edited by PRESTON
Link to post
Share on other sites

@zombie

Drożej to wyjdzie.. Nie zastanawiałbym się jak by miała w zestawie baterię i ładowarkę...

 

http://www.allegro.pl/item860496219_szyna_ris_warszawa.html

taka szyna będzie pasować?

Powinna być OK, moja jest od Krakmanów ale teraz na ich stronie nie widzę.

Zakładając szynę jak pisał Preston + drugą u góry nie potrzebujesz niczego więcej. Mam tak od dłuższego czasu i doskonale zdają egzamin:

5353e60bef8830ccm.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...