Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

No i nie aluminiowy tłok- jest za ciężki... taka prawda. z własnego doświadczenia miałem podobny zestaw tyle, że alu tłok ics-a. Wynik?? 3-0 dla zestawu... nie ostał się żaden szkielet, nawet G&P na łożyskach 7mm sciana.gif Droga była ta lekcja.

 

No dobra ja w m4 ics na M120 przegrywam z tłokiem aluminiowym 0-2 i się poddałem :-F

2 szkielet poleciał po 300 bb.

Fajny mocny tłok ale nadaje się tylko do m249 chyba.

Edited by Mr Willson
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam zamiar zamontować ucho do zawieszenia miejscu łączenia kolby z korpusem i mam pytanie, czy tylko ucho od ICS'a będzie pasowało czy innych firm też?

np. http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2906

albo

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5618

 

Bo 120zł za takie gówienko to trochę szkoda kasy..

http://madonion.eu/Zaczep_do_zawieszenia_t..._MA89_p372.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak ja uwielbiam, kiedy ludzie wysnuwają dziwne wnioski nie mając na ich poparcie rzadnych dowodów.

Piszą że hi-cap ICS jest tak samo długi jak oryginalny magazynek od m16( czyli jak prawdziwy). A ty stwierdzasz, że magazynek oryginalny jest tak samo długi jak CA i TM, czyli taki sam jak ICS. Na pokazanym zdjęciu na górze jest oryginał na dole ICS.

Widzisz, mylisz się magazynek oryginalny jest dłuższy o 20mm +/- 2mm od magazynka CA/TM. Co za tym idzie magazynek ICS jest dłużysz od CA/TM o w/w 20mm.

Więc wali nie praw farmazonów.

 

 

Popieram bo na madonionie pisze że magazynek jest o 2cm dłuższy (czyli zgodny z wymiarami oryginału) a te krótsze CA, TM nie są to wymiarówki jak w oryginale!

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem owej wersji M4 - http://madonion.eu/M4A1_Universal_Version_p444.html

 

i tutaj mam pare pytań do ludzi którzy taką posiadają bądź mieli z taka już kiedyś kontakt.

 

1. jakie rodzaje konwersji do niej pasują?

Jeśli miałbym ja kupić chciałbym zrobić coś na wzór M4 z tego zdj. http://altair.com.pl/files/grafika/bia/200...A03-2008_07.jpg

i Jeśli ktoś orientuje sie gdzie znajdę podobny granatnik pokazany na zdj. bd wdzięczny dodam iż zależy mi aby górna i boczne szyny ris były dostępne tak jak są na zdjęciu

2. Czy opłaca sie wymieniać lufe na prec-lufe?

3. Planuje aby broń miała coś w granicach 400-450 fps proponujecie zakup gumki z promyka? czy standardowa icsa? podobnie z dystanserem opłaca sie go wymieniać na tym H czy stokowy w zupełności wystarczy?

 

z góry dzieki

Link to post
Share on other sites

Ad.1 Sprawdź czy ten RAS co ja ja podałem link Ci odpowiada bo jak tak to możemy się dogadać... bo ja szukam takiego z jakiego ty chcesz zrezygnować... jak coś to PW

 

Ad.3 Co do całej komory HU to działają bez zarzutu więc nie wiem czy jest sens wymieniać na początek, jak zwiększysz liczbe fps to wtedy dopiero zmieniaj, ja uzywam w swoich replikach gumek guardera i jak je wymieniam to wymieniam zawsze dystanser który jest dołączony... ale co kraj to obyczaj każdy używa tych z którymi nie miał problemu...

 

Ad.2 co do lufy to jak masz wszystko ok to chodzą słuchy że można osiągnąć ok 40-50m zasięgu, jeżeli planujesz tuning i zwiększasz liczbe fpsów to pomyśl też o lufie bo pewnie się przyda

 

i moje pytanie do szanownego grona :)

 

Co muszę kupić żeby wymienić w ICSie front grip z TAKIEGO na TAKI przy czym założenie jest takie ze ten okrągły front od M4A1 zastąpi Magpul moe

Edited by Damiano
Link to post
Share on other sites

Panowie. Mam pytanko. może i głupie ale wolę zadać . Chcę zamówić replikę z Madonion i w opisie nic piszą że w pudełku jest bateria... cytuję :

Replika zapakowana jest w pudełko z rączką do transportu.

W pudełku: replika, 2x hi-cap (o pojemności 300 kulek każdy), 1000 kulek ICSa 0.2g, wycior, kluczyk do regulacji muszki, zatyczka na lufę, gwarancja, instrukcja.

 

Czy wie ktoś może jak to jest? Czy jest batka w zestawie czy nie? Jeżeli było to bardzo przepraszam. Jestem po pracy nie uśmiecha mi się czytania tylu postów :F

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Camus

Link to post
Share on other sites

Witam. Panowie mam problem. Mianowicie doszła dziś do mnie M4'ka od ICS'a ver. Universal . Problem tkwi w tym że używając kulek 0.25 zasięg jest conajmniej.... niezadowalający. Ok 25-30 m . Czym może być to spowodowane? Może kulki za ciężkie? może lepiej ładować 0.20 wkońcu to ok 300 FPS'ów. Dziś z 2 kumplami zrobiliśmy mini strzelanke i miałem baaardzo małe szanse z kolegą który posiada M4A1 S-system od JG.

 

Proszę o odpowiedź i nie zjechanie mnie od razu;)

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a sprawdziłeś czy na o,20 jest lepszy zasięg... bo jak taki sam to może komora z wadą Ci się trafiła :???:

 

jedyne co mi przyszło na myśl...

 

a przynajmniej miałeś powtarzalność strzału, leciały cały czas w to samo miejsce i czy masz pewność że HopUp dobrze ustawiłeś??

Link to post
Share on other sites

powiem tak. Hop up ... ciezko. nie czytalem instrukcji wiec krecilem na oko, roznica to chyba ok 3-4 m Srednio z ta powtarzalnoscia. Mam chyba paczke 0.20 ktore dostalem w zestawie do CM.042 ale troszke boje sie ich uzyc;/ a na razie nie mam nawet kasy na kulki poniewaz wsio poszlo na replikei mikroprocesorowa ladowarkę :((((

 

Trafiła mi się i tak replika wadliwa gdyż na safe spust reaguje i replika strzela!!! :/ muszę ją wysłać na gwarancję ale pierw chciałbym przestrzelić na lżejszych kulkach żeby zobaczyć co z zasięgiem. A co było u Ciebie z komorą? Nieszczelna czy jak? Na początku myślałem że gumka pęknięta czy coś ale niby kulkę kręci.

 

Pozdrawiam

 

 

edit. Dzwoniłem do serwisu. Facet powiedział że możliwe że przez za dużą wagę kulek bo replika ma 330 fps'ów a na 0.25 zasięg może "drastycznie zmaleć" jak to stwierdził i mówi żebym sprawdził jak się zachowuje na 0.20.

Edited by camus18
Link to post
Share on other sites

no ja właśnie nie otrzymałem. Podejżewam że sklep specjalnie je wyjmował z tąd niższa troszkę cena a kulki sprzedają pewnie jako inny produkt. Byłem przetestować (zaryzykowałek) na tych "stockowych" kulkach 0.20. cóż z 40 m udało mi się kilka razy trafić w kumpla (okulary były , w miejscu w którym raczej ciężko o "spacerowiczów" - dla tych którzy lubią się czepiać) ale bardzo znosiło mi kulki w lewo i podrywało troszkę w górę. Ale to już raczej nie kręcił hop. Bo skręcając nie mogłem w niego trafić.

 

Myślę nad kulkami 0.23. Tylko jakiej firmy? Co Byście polecili? I jak myślicie? 0.20'tki czy 0.23'ki? ;>

 

Jednak na wszelki wypadek w formularzu reklamacyjnym poproszę by sprawdzili replikę dokładniej oraz głównie hop-up'a bo coś mimo wszystko mi nie gra:(((((

 

Cóż. Chyba co do tuningu to jednak pierwsza pójdzie jakaś precka. Jeszcze tylko zastanowić się nad tym jaką i kaskę zbierać. I pytanko od razu . Jest sens ładować M110 ? Myślałem czy nie dodać troszkę "efpeeśiuf" M'ce. M120 nie chcę za bardzo gdyż z tego co słyszałem traci się wtedy gwarancję na gear box.

 

Pozdrawiam

Camus

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...