Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem dlaczego będę taki miły na kompletne lenistwo...

 

Cechy wewnętrzne repliki:

Cechą charakterystyczną eMek ICS'a jest unikatowy na rynku wzmocniony dwudzielny gearbox umożliwiający bardzo szybką wymianę górnego modułu i dostosowania mocy repliki w zależności od sytuacji. Innym unikatowym rozwiązaniem jest zwalniacz sprężyny, co pozwala na zmniejszenie zużycia części podczas składowania

Link to post
Share on other sites

Mhm. Dzięki.

Szkoda, że ICSy mają w stocku zaledwie 330FPS. Trochę za mało jak na las.

fps o niczym nie świadczą, tak ci powiem. Ja stocku używam w terenie i mi zupełnie wystarcza. Dobry żart z tym że chce bez dwudzielnego gearboxa o to właśnie chodzi w ics i to jest jego zaleta!!!

Link to post
Share on other sites

Zaleta? Skoro i tak wsadzę jeden GB i nie będę go zmieniał? Dwudzielny GB byłby dla mnie tylko dla lansu.

 

4a0235e00b68.jpg

 

to tyle w temacie skoro nie docierają do Ciebie argumenty osób które używają tej repliki. Myślę ze pryliard lub zyliard fps'ow w stuningowanej chińskiej replice powinien Cie zadowolić... :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

to tyle w temacie skoro nie docierają do Ciebie argumenty osób które używają tej repliki. Myślę ze pryliard lub zyliard fps'ow w stuningowanej chińskiej replice powinien Cie zadowolić... :bialaflaga:

 

Chce kupić KWA, więc nie jakiegoś chińczyka.

 

Argumenty zostały podane 2.

1. Można zmieniać GB w walce - mi nie potrzebne. Kupuję 2 bronie: 1 do cqb (klameczka), 2 do lasu

2. Łatwiejsza naprawa. Fakt, ale odkręcenie paru więcej śrubek, wyjęcia większej ilości części mi nie przeszkadza.

 

Jedyne co w ICS jak dla mnie jest na plus to działający bolt catch.

 

I nie musicie się tak bulwersować.

Edited by HapTI
Link to post
Share on other sites

Chce kupić KWA, więc nie jakiegoś chińczyka.

 

Argumenty zostały podane 2.

1. Można zmieniać GB w walce - mi nie potrzebne. Kupuję 2 bronie: 1 do cqb (klameczka), 2 do lasu

2. Łatwiejsza naprawa. Fakt, ale odkręcenie paru więcej śrubek, wyjęcia większej ilości części mi nie przeszkadza.

 

Jedyne co w ICS jak dla mnie jest na plus to działający bolt catch.

 

I nie musicie się tak bulwersować.

Ja pie**** po co piszesz w temacie ics jak chcesz kupić kwa i jeszcze zakładasz temat broń do 600zł o chińczykach. I tak dla ścisłości w ics nie ma bolt catch tylko w kwa jest.

 

I jeszcze do Rostiego zwalniacz sprężyny jest po to że sprężyna nie zostaje ściśnięta dzięki temu nie z mniejsza się moc karabinu.

Link to post
Share on other sites

Byś popatrzył i poczytał to byś wiedział. Wpierw założyłem temat o chińczyku do 600zł. Stwierdziłem, że wywalę więcej na broń, a mniej na akcesoria. Chciałem zedytować tamten temat, ale się nie dało, zatem założyłem nowy. W tematach o eMkach różnych firm chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o nich (problemy, wady, zalety itd.). Zdecydowałem się na zakup dopiero po pewnym czasie od napisania postów.

 

Zluzujcie trochę, bo się spinacie i bulwersujecie bez powodu.

Link to post
Share on other sites

Nie bez powodu się bulwersujemy bo to jest już wkurzające jak taki nowi się lenią i nie chce im się czytać o każdej z tych replik masz temat i sobie go przeczytaj. Przeczytaj sobie o każdej i sam zdecyduj bo chyba ty najlepiej wiesz do czego ją będziesz używał.

 

PS. Czytanie nie boli.

Link to post
Share on other sites

czy leci z nami Mod? :icon_confused: weź człowieku zaczerpnij wiedzy z tematów o replikach które Cie interesują i gwarantuje Ci ze jak naprawdę SUMIENNIE i ZE ZROZUMIENIEM je poczytasz przy kubku gorącej herbaty to wszystkie twoje wątpliwości zostaną rozwiane... Nie bądź leniwy i nie pisz bzdur tylko CZYTAJ... i CZYTAJ!!!!!! bo nikt za Ciebie nie będzie tego robił, a jak dalej będziesz pisał takie bzdury to chyba nie ma dla Ciebie ratunku... :bialaflaga:

Edited by jazzriba
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Może mi ktoś przybliżyć sens tego zwalniacza sprezyny?:) tzn kiedy go używać i po co:)

Zwalniacz sprężyny zwiększa żywotność Twojej M-1*0-dziestki. Wciskając zwalniacz przywracasz sprężynę do położenia spoczynkowego, dzięki czemu nie pozostaje napięta i nie traci swojej... mocy? sprężystości? W innych replikach musisz oddać kilka pojedynczych strzałów, na sucho - bez magazynka.

Najczęściej sprężynę zwalnia się na respawnie, a na pewno po zakończeniu strzelanki. Warto również kontrolnie "zrzucić" sprężynę przed rozkładaniem repliki.

Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć, bo nie chciało mi się wałkować tych 50 stron. Czy przypadłość słabej prowadnicy sprężyny występuje tylko w starszych wersjach tej repliki (szarej jak na zbrojowni) czy może niczym oprócz koloru korpusu się ona nie różni od tej czarnej (na madonion)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...