Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mogę edytować, a sprawa jest - czytałem w tym temacie, że ICSy mają specyficzny dźwięk (jak dobrze pamiętam, zębatki) i dziwnie piszczą. Lekarstwem było wymienienie zębatek oraz...no właśnie, był jeszcze jeden sposób, a nie mogę tego teraz znaleźć. Ktoś coś wie? Jak dobrze pamiętam, chodziło o antireversal aczkolwiek, głowy nie dam obciąć.

 

Ktoś coś pomoże?

Link to post
Share on other sites

Nieee nic takiego nie ma....

zębatki normalnie pracują... ponoć silnik t3000 jest głośny a zębatki jak każde inne, a antyreversal , to jest ten sam, lecz ma dodany kawałek,, pierdolnika,, który przedłuża go aby można było zwolnić sprężynę (no właśnie jak się nazywa ten przycisk w górnym body)...

U ciebie występuje owe piszczenie?????

Link to post
Share on other sites

To piszczenie etc występuje na rozłożonym body, czy nawet jak jest złożone, i się strzela, to słychać to coś????

bo może być tak że na rozłożonym body słychać jak przeskakuje AR , to normalne, a żeby sprawdzić czy to to, wystarczy go wdusić i nacisnąć na spust, jeśli nie t, należy szukać gdzie indziej, pytanie, czy te dźwięki występowały przed podkładkowaniem /rozbieraniem dolnego gb????

czy tak z nienacka???

 

możliwe że zębatka tłokowa jest za wysoko spodkładkowana - tzn za dużo podkładek i one delikatnie przerywacz unoszą w górę, a ten z kolei zahacza o ,,łezkę,, która jest od strony przerywacza na zębatce tłokowej i stąd ten odgłos, jeśli nie , to nie wiem....

 

, może sprawdź , czy łożyska są dobrze osadzone w gniazdach, może tak być, że pojawiły się luzy, bądź któraś zębatka ma za dużo luzu i łożysko się cofnęło (tak jak było u mnie, za mało było podkładek pod jedną zębatką i łożysko się cofnęło i za razem zacisnęło i były jakieś dźwięki)

Link to post
Share on other sites

nie odpisałeś, czy tę dziwne dźwięki słychać gdy gb jest otworzony i zębatkami kręcisz (silnikiem znaczy się) czy jak strzelasz to słychać????

 

nie wiem do czego ta łezka, jeśli to przy niej dziwny dźwięk, to masz za dużo podkładek pod zębatką silnikową , i przerywacz o nie zahacza gdy właśnie ich jest za dużo (przerywacz zahacza i unosi się do góry i zahacza o tę łezkę... lecz nie jestem pewien , bo mam gb rozłożony i nie pamiętam już czy dobrze mówię...

Link to post
Share on other sites

Moje uwagi.

 

Midy od boyi nie do konca dzialaja dobrze. Wypluwaja kulki ale FPS wachaja sie od 120 do 330 FPS. Na magach CA, midach FPS 325-330.

 

Dwa pytania.

 

1. Kupilem szkielet GB. Chce wsadzic tam zestaw bore up. Jakiego producenta polecacie, moze juz ktos mial z tym przygody?

 

2. Zawieszenie do kolby stałej. Mam model C15 i chciałbym zamontowac tam jednopunktowe zawieszenie, a nie ma o co zlapac?

Link to post
Share on other sites

ponoć polecają systema/guarder

zawieszenie to może pokombinuj tak :

 

dajesz jakiś pasek z d-ringiem i zaplątujesz na najwęższej części kolby - najbliżej body i jakoś mocujesz, potem zawieszenie do tego d-ringa czepiasz.

 

ponoć polecają systema/guarder

zawieszenie to może pokombinuj tak :

 

dajesz jakiś pasek z d-ringiem i zaplątujesz na najwęższej części kolby - najbliżej body i jakoś mocujesz, potem zawieszenie do tego d-ringa czepiasz.

 

a powiedz jeszcze do jakiej sprężyny ten borek ma być ???

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Posiadam takowa w swojej emcwj, a dokładniej to kupiłem aj u krakmanow, jedyne co przeszkadza, to nie dopasowania średnica, i kolba lata trochę na prowadnicy, troche izolki załatwi sprawę, lecz nie chce mi sie bawić...... A poza tym ok.

 

Przepraszam za brak pl znaczków, pisze z telefonu i niektórych sie nie da wstawić.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować.

 

Górne plastik body poszło, nie mam kasy (i nie ma aktualnie nigdzie dostępnego) na body ICSa. Z racji wolnego czasu, i wolnej metalowej połówki górnej body od AGM we wtorek zacznę dopasowywać je do ICSa - plan jest ambitny, i duża szansa, że się powiedzie - nie gearbox jest tutaj przeszkodą, a zwalniacz sprężyny, który najprawdopodobniej przestanie spełniać swoje zadanie - jeśli uda mi się osadzić nowe górne body, do wymiany być może pójdzie także komora na metalową G&P, która także jest popękana - dalej, jeśli się uda, front od M16A2 lub A3.

 

Po wymianie, stracę zapewne możliwość "łamania emki" ale zbytnio mi to nie przeszkadza. Tak czy siak, wybija się tylko jeden pin. Dzisiaj wstępnie sprawdzałem, jest możliwość osadzenia górnego gearboxa, w taki sposób, aby dało się nasunąć body górne. Właściciele ICSów pewnie wiedzą o co chodzi.

 

PS. Dolne body mam już metalowe. O postępach prac dam znać, jak tylko coś się ruszy.

Link to post
Share on other sites

Lipa. Przód body pasuje, jednak body za krótkie jakieś...2cm. Nie da się dopasować nic, oprócz oryginalnego :/

 

Czeka już front od G&P z szynami RIS i metalowa komora G&P do zamontowania. Mam nadzieję, że się uda. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chwilowo poskładam to na starym, plasikowym body, które muszę naprawić.

 

Ciekawostka - w M4 Boyi, stokowa lufa i mierzone równe 380 fps..i prawie na 70 metrów można celnie w człowieka walić :/ Wszystko mierzone.

Link to post
Share on other sites

czy gb icsa wytrzymie m125 i czy silnik infinite to uciagnie na batce 9,6v? .Teraz mam m110 guardera i daje rady z przyzwoitym rofem

 

 

Gearbox wytrzyma nawet m210 więc bez obaw. Co do silnika uciągnie bez problemu jednak ten silnik to jedna wielka pomyłka, silniki 3000 były o wiele lepsze moim zdaniem.

 

 

 

Karmazyt (Cinku) Zdajesz sobie sprawę że komorę od G&P będzie trzeba przerabiać bo inaczej możesz zapomnieć o strzelaniu ?

Edited by petarda
Link to post
Share on other sites

Karmazyt (Cinku) Zdajesz sobie sprawę że komorę od G&P będzie trzeba przerabiać bo inaczej możesz zapomnieć o strzelaniu ?

 

Luz, komora już przerobiona ;) Muszę tylko chwilę czasu poświęcić, i złożyć to do kupy ;) Nadal szukam metalowego lub plastikowego górnego body do nabycia drogą kupna lub zamiany za fanty :/ Dolne mam metalowe...i ze 4 plastikowe już w zapasie a górnego nawet plastiku zapasowego dorwać nie mogę :/

 

PS. Tak, ten Cinek którego znasz, siemano Petarda ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...