Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 SD Cymy


Recommended Posts

Witam mam pytanie w Airsoftguns.pl kupiłem MP5 SD (CM.25SD6) za 129 zł i się zdziwiłem bo to był najtańszy elektryczny karabin jaki widziałem niestety nie mam linku gdyż na stronie karabin zniknoł z asortymenty po moim zakupie :???: Prosze nie chce komentaży w stylu że to jest shit itp to moja pierwsza broń kupiłem ją żeby przekonać się czym jest air soft Najdziwniejszsze jest to że nie mogłem jej nigdzie znależć godziny spędzone na forach i googlach bez rezultatu może ktoś ją posiada i wie co można zrobić żeby lepiej strzelała bo jakiś tani tuning (nie wiencej niż jakieś 80 zł )bo mój model nie wiem czy jest felerny ale w dobrych warunkach jego zasięg na kulkach 0,12 z średnim hop up to jakieś 20 metrów a na 0,20 g jakieś 10 m :wink: :wink: :wink:

z góry dzienki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Loroini:

To nie jest felerny model - one na taki zasięg strzelają :)

A tuningu nie da SIĘ!

 

Jak to tuningu nie da się wykonać? Nie ma najmniejszego problemu, lecz nie za takie pieniądze. Lista rzeczy do wymiany:

Szkielet GB

Zestaw cylindra z tłokiem

Zębatki

Podkładki

Łożyska

Silnik

Spręzynę główną

Prowadnica sprężyny

Popychacze

Okablowanie

Anti-revisval

Bateria

Lufa

Komora hop up

Gumka hop up

Zestaw spustu

Zestaw sprężynek

Selektor ognia

Body

Kolba

Chwyt

Rączka

 

Sorrki jeżeli o czymś zapomniałem, ale tyle tego, że trudno spamiętać :-P . Tuning (o ile można nazwać to tunningiem, a nie złożeniem repliki od nowa) jest możliwy, ale niestety na pewno nie za te pieniądze.

Edited by chopesz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ja tak samo kiedy zaczynałem zabawe z airsoftem kupiłem taniego alektryka bofajze colt cmoando b2 czy cos takiego . Warto na początek kupic cos taniego a potem jesli ASG nas pochłonie zainwesowac w lepszy sprzęt . A tuningowanie replik w kategoi 100-200 zł jest nieopłacalne lepiej kupic nową . :killer:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...