Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drewno do AK..


Recommended Posts

Może zaboleć... Jeśli robiłeś te drewna po to, żeby je teraz pomalować, to szkoda było Twojej pracy. Nie widziałem 74 z drewnem tak malowanym. Mnie się osobiście nie podoba. Chciałeś szczerości... Dobrze Ci szło. Może jeszcze raz, ale natural wood :) Już niebawem kończę kolbę do 74 Afgan (moja nazwa). Podam fotki. Szukaj w tuningu 74.

P.S. Acha... Jeszcze ta taśma - za Chiny mi się nie komponuje, ale Twój cyrk - Twoje małpy.

A.F.

Link to post
Share on other sites

O Matko jedyna :o .Dla mnie to wygląda jakby AK zatonął wraz z hiszpańską flotyllą i go właśnie jakiś łowca skarbów po 500 latach wyłowił, kolba to chyba wiosło z jakieś tryremy.

 

Dużo pracy trzeba jeszcze ale nie ma się co łamać.

Edited by Geno
Link to post
Share on other sites

Emm... nie... zdecydowanie niee -e :)

 

Myślę, że masz zacięcie do pracy w drewnie i bardzo dobrze!

Wykonaj przeróbki na drewnach od ostrego na pewno wyjdzie świetnie. Ale takie dłubanki sobie odpuść. Wsadziłeś w to dużo pracy, ale efekt jest co najmniej mierny/tragiczny.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie bez sensu jest malowanie drewna na czarno- albo mamy real wood, albo mamy czarne plastiki.

Wiesz, według mnie nie do końca. Niektórzy po prostu chcą mieć czarne łoże, kolbę itp ale kształty plastików im nie pasują. I wtedy pozostaje tylko odpowiednio popracować nad drewnem i pomalować je na czarno. Co nie zmienia faktu że drewna autora tematu są okropne.

Link to post
Share on other sites

Jednak pomimo opini szacun dla kolegi ,że sam od zera to próbował zrobić .Jeżeli chodzi o drewna to można pójść na lenia np: jak ja:) .Na allegro kupiłem drewniane łoża od Ak(koszt 30zł+przesyłka),troche poskubałem żeby się wpasowało i efekt bardzo dobry .Co do kolby(20zł+przesyłka) to już trudniesza sprawa(jeżeli ktoś ma batke z dużymi ogniwami)-jakas frezarka by się przydała :)

Edited by sknerus
Link to post
Share on other sites

Ja przepraszam bardzo ze to powiem ,ale.....hmmmm jak by ci to powiedzieć... chyba dałeś troszkę ciała,to wcale nie wygląda...Sory za szczerość,no ale nie da sie inaczej powiedzieć

Co nie zmienia faktu ze masz chłopaku zacieńcie do robótek ręcznych,a to sie chwali

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...