Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mieciu-saper

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,202 profile views
 1. Opcji jest kilka: -wypiek kabury https://www.facebook.com/pages/category/Product-Service/DOUBLETAP-190517794959874/ -https://www.halinka-arms.pl/137-kabury zakup kabury od ostrej, a z tym kabłąkiem to możesz śmiało poradzić sobie pilnikiem :) Robiłem to niejednokrotnie ;
 2. A ile już śmiga, na jakiej baterii i sprężynie ?
 3. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tym silniku ? Czy faktycznie jest taki dobry i jak z żywotnością? http://azteko.pl/ak-pj-silnik-dlugi-mocny-jak-systema-magnum-neodym-p-5021.html
 4. Ktoś może mnie poratować i powiedzieć czy są jeszcze dostępne colciki w wersji srebrnej, bo nie mogę się doszukać.
 5. zombie_snake sam czytaj ze zrozumieniem. Wojdatuz dzięki za odpowiedź :)
 6. Oznaczenia są a czy jest także logo PJ? (Mam nadzieje, że nie)
 7. http://www.polskiejednostkispecjalne.org/ http://www.polskiejednostkispecjalne.org/forum/
 8. "Patrzę, a gaz ucieka lufą... Magazynek jest strasznie zimny, czy to dlatego " Wyjmij magazynek z broni jak ładujesz :-F po za tym zawór w tym glocku lubi zamarazać i nie da się wtedy ładować wystarczyć pochuchać trochę i wszystko wraca do normy.
 9. To nie mówmy też o tematach CIRASA IBA i innych kamizelek bo po co. Ja używam Leśnika z miwo i polecam, co do ATEKa 3 się nie wypowiem bo jeszcze się z nim nie spotkałem :)
 10. http://miwo-military.pl/ Link do M L A u Arafata Kupić=sprzedać :F
 11. Niestety ŻYWA REKLMA miała za daleko :(
 12. Porównując mojego Klocka(army) z klockiem kumpla (KSC-KWA)doszliśmy do wniosku: -zasięg mniej więcej taki sam -zużycie bardzo podobne z małą przewaką na KSC KWA (ale to kwetia około 10kulek) -Army ma metalowy zamek KSC KWA nie (mówię o wersj z zamkiem z ABSu za podajże 280zł) -Army ma oznaczenia czego brakuje KSC To tak ogólnie wychwycone różnice. PS Magazynki od ARMY wchodzą spokojnie do GLOCKa 23 KJW i działają (mankamentem jest to że wystają jakiś 1cm)
 13. Na moje oko różnią się ilością brązu/zieleni (w amerykańskim jest więcej zielonego z koleji w hiszpańskim brązu)oraz nasyceniem barw.
 14. Ciekawi mnie co jest/było na MSPO jak ktoś by był i zrobił jakieś fotki prosiłbym o umieszczenie w tym temacie.
 15. Catch niestety jak kupowałem to nie było zbyt wielkiego wyboru. Po za tym ile kosztuje taka smycz z fastexami i kewlarem?
×
×
 • Create New...