Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Heh! Też bym chciał wiedzieć czy to "Real deal". W sumie wygląda to trochę szemranie. Strasznie tanio! Rzadko bardzo jakiś szanujący się sklep wystawia repliki na aukcji od 0zł. Po drugie nie ma podanego adresu. Po trzecie tylko przelewem :źle: . Co ciekawe, piszą żeby się kontaktować w godzinach od 16-21 heh ciekawe godziny pracy :wink:

 

Aha no i nie odpowiedzieli na żadnego mojego maila do tej pory. Albo kompletny brak profesjonalizmu albo hmm... no wlaśnie!

Link to post
Share on other sites

Gość niby prowadzi sklep już od 10 lat a nie ma telefonu firmowego stacjonarnego? Nie podaje nawet miejscowości w jakiej niby jest ten sklep. I do tego jeszcze nie wysyłają za pobraniem dla mnie to wielka ściema gość nawet nie postarał się aby zdobyć jakieś komentarze. Ale kto wie może jest uczciwy ;-)

Link to post
Share on other sites

Opisy pochodzą z gunfire, więc coś mi tu śmierdzi :S

 

EDIT: Gdyby tylko była opcja wysyłki za pobraniem to spoko, ale jeżeli jej nie ma, to moim zdaniem licytowanie od osoby z zerową liczbą komentarzy i przedpłata na konto jest ryzykowna, acz jak widać magiczne trzy literki 'BCM' potrafią zdziałać cuda. Chociaż muszę przyznać, że ceny po których sprzedadzą się repliki, będą w zależności od modelu o 25% - 40% tańsze niż kupione w sklepie, a to kusi.

Edited by Nooky
Link to post
Share on other sites
Ja również wygrałem aukcję tego użytkownika. Czekam na jakieś opinie kontrahentów. Jaki mam czas (zgodnie z regulaminem allegro) na wpłatę?

 

Najpierw musiałbyś wiedzieć na jakie konto wpłacić... Nie wiem jak Wy, ale ja w mailu nie dostałem ani nazwy banku, ani tym bardziej numeru rachunku, więc nic nie wpłacam, bo niby gdzie???

 

Allegro nie precyzuje czasu na wpłatę.

 

ARTYKUŁ 9. ZAWARCIE UMOWY

9.1. Umowa zostaje zawarta z chwilą zakończenia aukcji. Wyjątkiem jest aukcja wieloprzedmiotowa Kup Teraz, w której umowa zostaje zawarta bezpośrednio po skorzystaniu z opcji Kup Teraz (nawet jeśli aukcja nadal trwa).

9.2. Sprzedający i Kupujący powinni nawiązać kontakt nie później niż w terminie siedmiu dni od daty zakończenia aukcji. W przypadku braku odpowiedzi ze strony kontrahenta w powyższym terminie, można od umowy sprzedaży odstąpić.

 

Nawiązanie kontaktu nie oznacza wpłacenia pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja się dodzwoniłem, powiedziałem o co chodzi. Odezwał się jakiś młody człowiek coś tam brzdąknął, że wie o co chodzi. Że jutro mam o "...14 zadzwonić, nie przepraszam 16." Jak zacząłem się pytać czy jest możliwa transakcja za pobraniem to usłyszałem ... biiiiiiiiiiip, biiiiiiiiiiip.... (rozłączył się znaczy).

Brudna sprawa.

Ja zgłaszam to do allegro. I zastanawiam się czy zawiadomienia na policję nie złożę. Pozdrawiam

i czekam na opinie innych "wygranych" licytatorów.

Rafał

Link to post
Share on other sites

Można poprosić jakiegoś maniaka z Białogardu, żeby skoczył pod podany adres i zobaczył co tam działa.

 

Na Policję nie ma czego zgłaszać, ponieważ nic nie przesłaliśmy. Można co najwyżej pozwać gościa cywilnie o wydanie rzeczy z tytułu zawartej umowy kupna-sprzedaży. Ale wartość jest mała i rok czekania.

Link to post
Share on other sites

Hyhy, ja również wygrałem aukcję...

No i co? E-mail głucho (a swoją drogą, prosiłem go tylko o numer konta i zapytałem, czy jest możliwa wysyłka pod inny adres, niż podany w profilu allegro), telefon non stop wyłączony... Jeśli komuś uda się wynegocjować wysyłkę za pobraniem, można się ewentualnie zastanowić.

Cała sprawa za bardzo śmierdzi.

Edited by WolfHeart
Link to post
Share on other sites

No nie jajco... zablokowanie konta to już jakiś tam krok do przodu, po pierwsze nie trzeba będzie mu wpłacać kasy a po drugie i najważniejsze nie będzie oszukiwał nadal innych osób (przynajmniej z tego konta) Jak dla mnie to już coś, może nie za wiele - ale zawsze...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...