Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kac

Użytkownik
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

 1. Mi ten krój bardzo leży, ale fakt trochę workowaty :P . Ja swoje CPU w PenCott kupiłem chyba pod koniec września i jak na razie trzyma się świetnie - szwy całe, maskowanie praktycznie nieruszone. Mogę polecić.
 2. Sorki za odkopanie ale nie znalazłem lepszego tematu by zadać to pytanie. Nurtuje mnie jedna kwestia - czy długość precki ma znaczenie i czy, powiedzmy, będzie znaczna różnica w skupieniu pomiędzy lufą od długości ok 50cm a 60cm? Przekopałem tematy o VSR, Warriorze i SWD (repliki o różnych długościach luf) i jedyne co znalazłem to sporo rozbieżnych opinii, jedni piszą, że wpłynie to znacznie na poprawę celności a inni, że nie, np: Interesuje mnie szczególnie wpływ długości na celność w replikach o napędzie gazowym (przymierzam się do konwersji Mancraft).
 3. 6 magów można spokojnie przenieść shinglach - ja używam ładownicy kwadrat 4x1 i na to dwa shingle z kydexem do szybkiej zmiany. Dla mnie to super rozwiązanie na niedzielę - nic nie uwiera jak się kładziesz i masz przy sobie minimum jeśli chodzi o magi. Chociaż z drugiej strony widziałem też osoby, które miały na cheście 4 potrójne ładownice i też mówiły, że jest spoko :P .
 4. Patrząc po zdjęciach to było pełno plastikowych kopii w przeszłości, teraz też nie widać co jest pod pokrowcem i dlatego zadałem to pytanie :P .
 5. JWK w końcu dorobił się FASTów czy nadal biegają w plastikach?
 6. Kac

  SPECOPS

  Dla mnie to były pewne nowości bo przez swoją cierpliwość dopiero takim czasie postanowiłem chwycić za telefon się czegoś dowiedzieć :icon_razz2: . W zasadzie to sprowadza się to do tego, że powstał łańcuch kiepskiego traktowania klienta detalicznego, ale tym razem Specops traktuje źle detal bo oni są detalem dla producenta klejów :teeth:
 7. Kac

  SPECOPS

  Updejt 2. Dowiedziałem się przez telefon, że jakoś tak się dzieje, iż różne odcienie cordury wymagają opracowania innych klejów. Nie ma jeszcze odpowiedniej mieszanki dla Multicama i Pencotta, opóźnienie jest spowodowane tym, że....Specops jest małym klientem dla producenta klejów i jego zamówienie nie jest traktowane priorytetowo. Tyle co udało mi się ostatnio dowiedzieć.
 8. Kac

  SPECOPS

  Taki mały updejt dla czekających, wczoraj dowiedziałem się, że właśnie doszła kolejna gotowa partia kamizelek w Coyote i Olive, które mają być rozsyłane "niedługo" - firma przenosiła swoją siedzibę i stąd kolejne opóźnienia. Dla mnie to oznacza, że sobie poczekam dalej na PenCott razem z osobami, które zamówiły Multicam.
 9. Może to jakaś prototypowa wersja bo RR daje takie czarne pady zamiast siatki dystansowej. Ładownica na przedzie to kwadrat z MIWO.
 10. Ich JPC pojawiło się zaraz po nowym roku właśnie w związku z "wprowadzaniem nowych produktów" na stronę i teraz miałoby zniknąć z tego samego powodu?
 11. O, JPC znikło ze strony. :icon_razz2:
 12. Raczej 41.01 - dość powszechna podczas tamtego okresu.
 13. Kac

  SPECOPS

  Klik Wg Special Opsa obaj mamy rację :icon_mrgreen: .
 14. Kac

  SPECOPS

  To są jakieś inne? Myślałem, że jest jeden uniwersalny i drugi mniejszy dla chudzielców :icon_razz2: .
 15. Kac

  SPECOPS

  Ja jestem ciekawy czy mój PC w Pencott GZ też będzie gotowy na luty. Myślałem, że "wynagrodzenie" dostaje się razem z kamizelką.
×
×
 • Create New...