Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto? CM023J


Recommended Posts

Witam!

Jestem KOMPLETNYM nowicjuszem, mam zamiar kupic CM023J, i teraz nasuwa się moje pytanie, czy warto ją kupić? Mój "budżet" to ok. 150-180zł. Nie będę się strzelał "profesjonalnie" tylko bardziej ma mi ona służyć (replika) do zabawy, do strzelania do nieruchomych celów itp.

 

P.S: Nie mówcie czegoś w stylu "Dozbieraj X kasy i kup coś lepszego". Proszę!!

Edited by MiXteR
Link to post
Share on other sites

Jeżeli ma Ci służyć do strzelania do celów to po co replika elektryczno-pneumatyczna (airsoftowa)? O wiele lepszym rozwiązaniem jest tutaj zakup wiatrówki. Naprawdę kupowanie tego to istny debilizm. Nie myśl sobie, że kreślimy to bo kosztuje 130zł. Ale zasięg maksymalny tego waha się od 15-18 metrów. Oczywiście bez wiatru. Tymczasem wiatrówka, jak już pisałem będzie lepszym rozwiązaniem. No chyba, że chcesz strzelać do celu oddalonego od ciebie 0.5m, pamiętaj tylko o tym, że grubość celu nie może przekraczać grubości kartki od zeszytu.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tą broń... Niepolecam !! Choć bywają chwile kiedy jestem z niej zadowolony. Zasięg to ma 15 -20 metrów. Mi na początku kulki latały na wszytskie strony. Magazynki są do ... nie będę się wyrażał. W jednym masz 20 kulek(na stronie pisz że 30) a w drugim hi-capie masz okolo 30(na stronie pisze że 100). Wogule to mnie oszukali. Aby kulki wylatywały muszę trzymać broń do góry nogami. Broń nie nadaje się do tuningu. Ogólnie mi się trzyma. Wadliwy jest pasek. Pasek puścił i broń spadła na tłumik. Tłumik połamany a broń lekko uszkodzona i uwaga...!! Lepiej strzela xD Bolało z odległości 5 metrów !! A przed tem to nawet z 2 metrów nie bolało. Nie kupuj MP5-tek bo to broń dla malych osób. Dobre sa do czyszczenia pomieszczeń. Idealne w budynkach. Natomiast na terenie otwartym to dnoooo... Musisz jedynie obejśc przeciwnika. Wiec nie polecam. Lepiej uzbieraj 400 zł i kup se kałaha. 5 razy lepszy.

Link to post
Share on other sites

1. cm.031 to nie ak47 tylko ak74. ak47 to cm.028.

2. kup używanego g36c z JG (II seria). Można dostać za ~350zł z wymienioną już gumką HU na sylikon. Sam mam w planach ten zakup, poczytaj na forum, masz jakieś 75 stron o tej giwerce i ludzie naprawdę ją chwalą. Pozdro ;)

Link to post
Share on other sites

Założyłem, żeby się spytać o CM023, dostałem odpowiedź - pozbierać na coś lepszego, to teraz się pytam, czy ta (M4SR16) replika jest dobra... I opieprz ;) jakbym założył nowy temat, to też bym miał opieprz...

P.S Co w tym linku jest nienormalnego? :|

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...