Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szukam kabury do Maruiowskiego Deserta. Ma być:

 

1. Najlepiej na pas (ALICE LC2), bo podejrzewam, że kabury udowe w kategorii cenowej, jaka mnie interesuje (do, powiedzmy, 100 - 150zł MAX, a chętniej to jak najtaniej, bo i tak zamierzam zmienić "Deagla" na coś mniejszego i kupić Bianchi) będą się majtać i przeszkadzać, obciążone tak wielką klamką - jeśli się mylę to mnie poprawcie :lol:

 

2. Do zielonej, co jeszcze bardziej podkreśla punkt 1.

 

Myślałem nad tym: http://www.bron.pl/content/view/full/17748, bo tanie i na pas.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Szukałem, było sporo tematów okołotematycznych, ale żadnego bezpośrednio zadającego to pytanie.

Edited by Vimes
Link to post
Share on other sites

Ta kabura pokazana przez Ciebie w linku jest do desert eagle Compact czyli skróconej wersji Deagla.

 

Wiem, ale ona jest otwarta u dołu. Myślałem, że wersja nie-compact DE będzie z niej najwyżej wystawać. W sumie kiepski pomysł :-F . Zresztą, to tylko przykład, nie najlepiej dobrany.

 

Dzięki za radę, Laos, rozejrzę się.

 

W zasadzie szukając po sklepach i aukcjach odpowiedniej kabury doszedłem do wniosku, że muszę zmienić nieco moje zapytanie. Po prostu szukam jakiejkolwiek kabury do Desert Eagle, a nie chcę kupować. Posiadaczy Deagla prosiłbym o napisanie, w czym go nosiliście i jak to się sprawowało. Z góry dzięki :D

Link to post
Share on other sites
Wiem, ale ona jest otwarta u dołu. Myślałem, że wersja nie-compact DE będzie z niej najwyżej wystawać. W sumie kiepski pomysł teeth.gif . Zresztą, to tylko przykład, nie najlepiej dobrany.

Miałem ów kaburę w rękach. Rzeczywiście jest do tej szajsowatej wiatrówki D.E. Baby jak go zwą. Problem w tym, żeby D.E.B. się tam zmieścił, trzeba ją dosłownie rozepchać. Strata kasy.

Miałem kaburę Strike System ale fruwała przy udzie więc się pozbyłem.

W większości, D.E. nosiłem w kamizelce, musisz napisać do np. MIWO żeby ci taką uszyli, kiedy nosisz go przy ciele w kamizelce, masz pewność że nie lata razem z kaburą i jest stabilny.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...