Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frontlines: Fuel of war


Recommended Posts

Coś dla miłośników serii Battlefield. Frontlines to strzelanka fpp osadzona w niespecjalnie radosnej rzeczywistości świata AD 2024. Dwie strony konfliktu - Western Coalition (w skrócie - dawne NATO) i Red Star Alliance (Rosja i Chiny), w miarę zróżnicowane uzbrojenie i fajne możliwości dodatkowe - obsługa różnego rodzaju urządzeń zdalnie sterowanych, latanie i jeżdżenie rozmaitym żelastwem oraz to, czego w BF2 ani 2142 (tylko w te grałem) nie było - możliwość rozegrania kampanii offline.

 

Gra jest naprawdę fajnie zrobiona, nie ma jakichś arcykosmicznych wymagań sprzętowych i... wciąga :o)

 

Premiera w polsce jakoś pod koniec marca, ale jak ktoś nie chce czekać, może kupić i zassać przez Steam ;o)

Link to post
Share on other sites

Gram od kilku dni, zdarłem ze Steama - Giersu, ta gra z Battlefieldem ma niewiele wspólnego, albo jest mieszanką BF, GRAW, CoD4 i jeszcze czegoś... :D

Muszę powiedzieć, że dźwięk chyba najlepszy z gierek, w które grałem (łącznie z Crisisem).

Klimat przez ten dźwięk choćby baaardzo porządny.

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Kiedyś w to grałem, jednakże po przejściu kampanii właściwie nic dla mnie nie pozostało - przy moim sprzęcie granie w multi chyba do końca odebrałoby mi zdrowie psychiczne - gra cięła się już przy niskich detalach, co było widoczne w szczególności podczas prowadzenia ognia. Druga wada to system sterowania helikopterami - a mianowicie jednoczesny brak możliwości prowadzenia ognia z zawisu (bo takowego nie ma, po puszczeniu W szybko opadasz) jak i brak namierzania rakiet (a może o czymś nie wiem...) - jak dla mnie przynajmniej jedna z tych rzeczy powinna być.

 

Ale pomijając problemy natury technicznej, gra ciekawa, kampania ma dość przyjemną fabułkę, na pochwałę zasługuje również polski dubbing (dziś nasuwa mi skojarzenia z tym z Battlefield Bad Company 2 - różnica tkwi w ilości bluzgów).

 

Wiem, że odkopuję

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam i nie tak dawno jeszcze grałem i choć serwerów nie było strasznie dużo, to zawsze dawało się znaleźć ludzi do gry. Klimat jest urzekający do tego stopnia, że kiedyś chciałem zrobić sobie mundur Koalicji Zachodniej do ASG. Do gry na pewno wrócę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...