Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot ASG kryptonim " Spustuszenie Podola"


Zlot ASG Kryptonim "Spustoszenie Podola"  

54 members have voted

  1. 1. Czy b?dzie na 100%

    • Tak.
      11
    • Nie.
      43


Recommended Posts

A może napiszecie przyczynę tego braku zaufania do organizatora?

 

Niestety, ale opinia o organizatorze w środowisku wielkopolskim jest bardzo mało pochlebna. Jakiś czas temu bardzo sobie na to zapracował. A to wiąże się z tym, że nikt mu po prostu nie ufa.

Link to post
Share on other sites

Niestety, ale opinia o organizatorze w środowisku wielkopolskim jest bardzo mało pochlebna. Jakiś czas temu bardzo sobie na to zapracował. A to wiąże się z tym, że nikt mu po prostu nie ufa.

 

Właśnie pytam dlaczego ;) To może wiele wyjaśnić osobom postronnym.

Link to post
Share on other sites

Niestety, ale opinia o organizatorze w środowisku wielkopolskim jest bardzo mało pochlebna. Jakiś czas temu bardzo sobie na to zapracował. A to wiąże się z tym, że nikt mu po prostu nie ufa.

 

Jeśli nalegasz to trzeba będzie opisać konkrety. Ale ja bym wolał spraw osobistych na forum nie poruszać. Genaralnie chodzi o tzw. przerost formy nad treścią, niedotrzymywanie słowa, wykorzystywanie uprzejmości i gościnności, oraz zwykłe puste i niepotrzebne kłamstwa. Nie jest to tylko moje osobiste zdanie, a może się pod tym jeszcze kilka osób - świadków podpisać. Problem polega na tym że ja kolegę znam jeszcze dłużej, ojciec mojej byłej pani był jego wychowawcą i tam się dopiero działo :mrgreen: . Lata minęły, poznaliśmy się na nowo, a tu znów rozczarowanie.

Mam nadzieje, że tym razem uda się koledze coś dobrze zrobić i naprawić swój wizerunek, czemu mu serdecznie życze.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nalegasz to trzeba będzie opisać konkrety. Ale ja bym wolał spraw osobistych na forum nie poruszać. Genaralnie chodzi o tzw. przerost formy nad treścią, niedotrzymywanie słowa, wykorzystywanie uprzejmości i gościnności, oraz zwykłe puste i niepotrzebne kłamstwa. Nie jest to tylko moje osobiste zdanie, a może się pod tym jeszcze kilka osób - świadków podpisać. Problem polega na tym że ja kolegę znam jeszcze dłużej, ojciec mojej byłej pani był jego wychowawcą i tam się dopiero działo :mrgreen: . Lata minęły, poznaliśmy się na nowo, a tu znów rozczarowanie.

Mam nadzieje, że tym razem uda się koledze coś dobrze zrobić i naprawić swój wizerunek, czemu mu serdecznie życze.

 

 

Za życzenia dziękuję WOLF ale jeśli chodzi o wychowawce to Nie dorzeczne Kolego:-( Przykro mi :-(

 

 

 

A teraz do rzeczy, spotkanie zmotoryzowanych zostaje przeniesione do miejscowości BUK , gdzie nie ma zakazu postoju i ludzi na dworcu, oraz wszyscy uczestnicy zlotu ASG otrzymują zniżkę na przejazd PKP Z miejsca zamieszkania oraz powrót ze zniżką 45-50% Na podstawie specjalnego kwitu który zostanie dostarczony pocztą między 7-9kwietnia, więc te osoby trafiają odrazu na zlot, tak więc poznań odpada!!! Nie będzie spotkania na PKP, tylko w miejscowości wpisanej na Karcie przejazdowej :-))

 

A teraz na koniec, zastanawiam sie dlaczego osoby które nie zamierzaja przyjechać nabijają sobie posty w tym temacie, dlaczego po mnie jedziecie kiedy to grupa i sponsorzy organizują a nie ja sam, czy możecie wreście w mojego tylka zejść !!!!!!!!! Może zazdrośćcie że organizuje tak tanią impreze po kosztach, i zapewniam dojazd ze zniżką, wszystko w imie dobrej zabawy, JESTEŚCIE KOZACY TO ZAPRASZAM, JAK NIE TO ZAMILCZCIE, I ZNAJDŹCIE SOBIE INNĄ OFIARE!!!!

 

MOD: Proszę nie krzyczeć, nie używać czerwonego koloru i dużej czcionki. To nie jest reklama Viagry. Pozdrawiam. SJP.

Edited by szalony jack pirat
Link to post
Share on other sites

Ja tam pojadę. Właściwie, to będzie jedna z ostatnich moich grubszych zabaw przed MON'em, więc mam nadzieję, że wszystko wypali według planu. Teren jest dość dobry na różne operacje ASG, a z taką podstawą wystarczy nie wjeżdżać na siebie nawzajem. Jeśli nikt na nikogo nie będzie przesadnie wsiadał, to zabawa będzie dobra.

Link to post
Share on other sites
A teraz na koniec, zastanawiam sie dlaczego osoby które nie zamierzaja przyjechać nabijają sobie posty w tym temacie, dlaczego po mnie jedziecie kiedy to grupa i sponsorzy organizują a nie ja sam, czy możecie wreście w mojego tylka zejść !!!!!!!!! Może zazdrośćcie że organizuje tak tanią impreze po kosztach, i zapewniam dojazd ze zniżką, wszystko w imie dobrej zabawy, JESTEŚCIE KOZACY TO ZAPRASZAM, JAK NIE TO ZAMILCZCIE, I ZNAJDŹCIE SOBIE INNĄ OFIARE!!!!

 

 

Tu nie chodzi o pański tyłek Panie mulder , bo nie jest on na tyle ponętny by wzbudził moje zainteresowanie. Jedynie chce ostrzec ludzi którzy maja zamiar wziąć udział w Pańskim zlocie , że Pańskie pomysły mogą być niedorzeczne a co najmniej surrealistyczne oraz niebezpieczne. Nie będę przytaczał przykładów jak niebezpieczna dla życia może być Pańska wyobraźnia.

 

Z poważaniem

 

Filip Chwicko

Edited by szalony jack pirat
Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o pański tyłek Panie mulder , bo nie jest on na tyle ponętny by wzbudził moje zainteresowanie. Jedynie chce ostrzec ludzi którzy maja zamiar wziąć udział w Pańskim zlocie , że Pańskie pomysły mogą być niedorzeczne a co najmniej surrealistyczne oraz niebezpieczne. Nie będę przytaczał przykładów jak niebezpieczna dla życia może być Pańska wyobraźnia.

 

Z poważaniem

 

Filip Chwicko

 

Prosze moderatora o zamknięcie tego tematu wygasa termin zgłoszeń, poza tym pozdrawiam panie filipie.

 

"My nie katujemy ludzi i nie uważamy się za alfe i omege :-) , dlatego różnimy się od innych "

Edited by mulder22
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...