Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Trzy dni kondora" - zlot ASG w Strefie 51 - 31.05-01.06 2008


Recommended Posts

„Trzy dni kondora”

 

Po opuszczeniu małego zakaukaskiego państewka Wigwistanu, przez stacjonujące tam blisko dwa lata wojska ONZ nastąpiła długo oczekiwana stabilizacja i powolna obudowa kraju. Wraz z zachodnią demokracją dumnie wkroczyli kapitalizm i wolny rynek, pod postacią koncernów naftowych poszukujących nowych, nienaruszonych złóż ropy. Następne tygodnie stabilizacji państwa polegały głównie na oraniu jego powierzchni przez wspomniane koncerny. Do ropy dotarła tylko firma Kondor. Ponieważ w Wigwistanie, jako państwie na wpół cywilizowanym, rządzi jeszcze prawo pięści, zanim Kondor ugadał się z rządzącymi, postanowił w stary sprawdzony sposób zapewnić sobie wyłączność – sprowadzając swoją prywatną armię. Koncern silnie okopał się na działce gdzie znaleziono czarne złoto, poczym przystąpił do pertraktacji z nową władzą. Zanim w pełni przejmie zdobyczną ziemię, muszą upłynąć trzy dni jakich zażądał sobie obecny prezydent.

Ponieważ w świecie biznesu i wielkich pieniędzy informacje rozchodzą się w zastraszającym tempie, wspomniane trzy dni to moment krytyczny, gdzie o losie działki decydują nie prawne zatargi, a precyzja i działanie prywatnych armii Kondora i jego konkurencji.

 

Zlot nie jest typowym milsimem, ale również nie można go zakwalifikować do kategorii tępych strzelanek - jebanek. Można go ulokować gdzieś po środku. Chcemy połączyć czystą akcję, z wykonywaniem konkretnych zadań, mających realny wpływ na przebieg całego zlotu.

 

Informacje szczegółowe

1.Miejsce imprezy:

Poligon “Strefa 51” pod Częstochową.

 

2.Termin imprezy: 31.05 – 01.06 2008

 

3.Limit wiekowy 18+

 

4.Szczegóły dotyczące mechaniki scenariusza zasady respawnów itp., zostaną podane w niedalekiej przyszłości.

 

5.Teren zlotu jest zbliżony do tego z imprezy WOŚPowej (kto był ten wie). Poza tym sam teren poligonu również będzie brał czynny udział w scenariuszu od jego początku do końca.

 

6.Dla uczestników przybywających poza wyznaczonymi ramami zlotu (dzień przed, czy w wypadku pozostania na terenie strefy) przygotowane będzie pole namiotowe, wyłączone z rozgrywki, z oświetleniem dostępem do prądu i sanitarki. Wszystkim uczestnikom zapewnione będzie wyżywienie, możliwość serwisowania broni, naładowania baterii, dokupienia kompozytu. Plus oczywiście toalety i prysznice polowe.

 

7.W samej walce zapewniamy wsparcie pojazdów kołowych oraz wodnych, czynnie biorących udział w scenariuszu. Obie strony konfliktu zostaną wyposażone w profesjonalne wojskowe radiostacje o zasięgu ok. 10km, zapewniające bezproblemową koordynację działań po obu stronach.

 

8.Dostarczone będą również czytelne mapy, z dokładną podziałką i naniesionymi punktami orientacyjnymi.

 

9.Niedozwolone jest używanie własnej pirotechniki. Organizatorzy zapewnią jej dostateczną ilość 

 

10.Tak jak poprzednio wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

 

KONTKAT:

Organizator: Sklep ASG "6mm" Częstochowa ul.Piłsudksiego 13/15

 

Osoba odpowiedzialna za poprawny przebieg działań oraz rekrutację: Mikołaj tel;506414165 mail: de_dee@wp.pl

 

Osoba odpowiedzialna za całą imprezę; Tomasz Bekus tel: 609220787 mail: 6mmbullet@poczta.fm

 

REJSETRACJA UCZESTNIKÓW

Rejstracja odbywa się przez e-mail de_dee@wp.pl ewentualnie na PW do Świętego Mikołaja.

 

Wysyłać informację:

• ILE OSÓB

• KAŻDĄ Z IMIENIA I NAZWISKA (wymagane dane do losowania nagród)

Dopiero wtedy zgłoszenie zostaje przyjęte.

 

LIMIT OSÓB – 200 , po 100 na każdą stornę, plus 30 miejsc rezerwowych.

 

Wpisowe: 100 zł

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mogę się podłączyć pod OPAS? Bo na WOŚPie wszystkie nagrody jakoś omijały mnie szerokim łukiem :D

 

Co do zlotu - jesli fundusze pozwolą, to będę na bank.

Cóż, ślinka już mi cieknie, to może w końcu pojawię się w pracy, coby szef sobie moją twarz przypomniał :D

Link to post
Share on other sites

No tak. Spodziewane pytanie :)

W budżecie jest wiele, jeśli nie powiedziec bardzo dużo. Będą pojazdy kołowe (terenówki, transporter opancerzony), będzie sprzęt pływający. Przez dwa (a dla tych którzy przyjadą w piątek wieczorem to trzy) dni zapewnione jest cieple i zimne wyzywienie, woda. Zaplecze techniczne, z serwisem na miejscu. Ewentualne miejsce noclegowe, pilnowany parking. Do tego profesjonalna łącznośc radiowa, masa pirotechniki.

Plus nagrody dla uczestników (taki zwyczaj imprez na strefie). Z reszta wszystko jest w temacie. Chyba że potrzebne są jakieś bardzo szczegółowe informacje.

 

Za to wszystko organizator musi zapłacic. A z tego co się oreintuję impreza nie ma w tmeacie okreslenia "charytatywna". Był WOŚP, byli sponsorzy, było za darmo. Żyjemy w dobie kapitalizmu, gdzie niestety wszystko ma swoje koszta.

 

Określanie imprezy komercyjną nie jest właściwym stwierdzeniem. Priorytetm nas orgów, nie jest natrzaskac na uczestnikch grubej kasy, a przede wszystkim zapewnic im doskonałą zbawę w jak najciekawszych warunkach, zintegorwac.

 

Gdybyśmy chcieli robic rasową komerchę to zorganizowalibyśmy piknik z osobno odpłatnymi atrakcjami, jedzeniem i jakąs grubą marżą. A nie bawili się w czasochłonne przygotowanie dwudniowych walk. Poza tym na temat imprez komercyjnych jest już osobny, dłuugi wątek.

 

Tak więc, mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości. Polecam też poczytanie tematu o WOŚPowym zlocie, tam są wrażenia uczestników z imprezy przez nas organizowanej. Które z resztą wzięlismy sobie głęboko do serca. Teraz bedzie jeszcze lepiej :)

Edited by Święty Mikołaj
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zdjęcia i stornę - rusza za kilka dni.

 

Co do płatności, preferowana bedzie płatnośc przelwem, numer konta bedzie dostępny na stronie. Ponieważ impreza jest w pełni legalna i podlega wglądowi fiskusa kazdy uczestnik dostanie nawet pragonik :)

 

Co do transportu, jest to sprawa do uzgodnienia. Przy czym ilośc miejsc była by ograniczona do mniej więcej 10, chociaż nie jestem jeszcze tej liczby pewien.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Ciągle czekamy na zgłoszenia , lista jest nie zamknięta , koszt udziału w zlocie ma napewno na to wpływ.

Z mojej strony jako organizatora zapewniam że jesteśmy przygotowani do zlotu , prace przygotowawcze trwają zresztą od dwóch miesiecy.

 

Pozostaje tylko kwestia frekfencji.

 

Nagrody są przygotowane i się kurzą jest to:

 

-1 x CA249 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

-2 x m15 a2 CA !!!!!!!!!!!!!

-1 x m5a5 CA !!!!!!!!!!!!!!!!!

-20 x glock 17kwa !!!!!!!!!!!!!!!

-40 x op. ammo (XTREME) !!!!!!!!!!!!!1

+ dla kazdego uczestnika materialy reklamowe (Fajne!!) :):):):)

 

Chojnie myśle tak to ujme :)

 

Nie należy zapomnieć ze zapewniamy dwudniowe wyżywienie , oświetlone pole namiotowe i dostęp do pradu!!! ++++++ dużo fajnej zabawy.

 

Tylko pipy zostają w domu reszta jedzie zaorać kulkami poligon pod częstochową.

 

Panowie i Panie czekamy na was!!!

 

Besku

Link to post
Share on other sites

O, skoro wszystko żyje i ma się dobrze to chyba pora wpłacać pieniądze :) Z mojej strony z 3 osób zrobiło się 5. Dwadzieścia glocków? Brzmi nieźle. Ponawiam pytanie poprzednika - ile osób się zadeklarowało?

Edited by piachu
Link to post
Share on other sites

Chętnie bym przyjechał, ale trochę daleko mam do Częstochowy. :)

Tak więc pytanie do kiedy można się zgłaszać i czy jest możliwość zapłacenia na miejscu, gdyby w ostatnim momencie udało się zorganizować i wyjechać? :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja na razie bez kasy, ale może uda się szybko coś zorganizować... Na WOŚPie byłem i mam chęć na więcej. Tylko jak znam życie znowu wszelkie nagrody omina mnie szerokim łukiem... :D

 

Kenmi - nie tylko Ty masz daleko, ale w końcu mamy "cudowne i niezawodne" PKP :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...