Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie kupić mikrofono-słuchawki do krótkofalówki?


Recommended Posts

Witam kupiłem sobie krótkofalóweczki FIRST AUSTRIA i chyba nie są najgorsze. Teraz chciałbym dokupić do nich jakieś mikrofono słuchawki, ale jakie ? Chciałbym aby wyglądały jakoś przyzwoicie (tak jak w jakiś elitarnych jednostkach specjalnych), nie wypadały co 5 minut z ucha itp.

aa wiem, że jakieś "maycony" tak się pisze? mają inne wtyczki i trzeba je przerabieć, czy inne też trzeba? Jakie są ich ceny?

 

Drugą sprawą nie związaną z tym jest to czy ktoś może ładuje akumulatorki w tych krótkofalówkach? Jakie akumolatorki są najlepsze? Jak długo je ładować? Jaki zasilacz (wiem, że jest to w instrukcji) ale może wiecie coś więcej ?

 

Dzięki bardzo

Link to post
Share on other sites

zestaw HF z maycom EU-01 czy jakoś tak

cena 43 zł chyba

trzeba zrobić przejściówkę z minijacka na minijacka zamieniając dwa kabelki - to jest opisane w tym dziale przez Rezula - poszukaj

nie kupuj zestawu Conax - ja kupiłem najpierw tego i po tygodniu kombinacji doszedłęm do tego że wywaliłęm kase

PA.

Link to post
Share on other sites

hmm, tak jak napisal zahn, HF od nokii 3310(lub innej posiadajacej takie samo wejscie na HF) bedzie dzialac, tyle ze okreslac to mianem mini jacka to nie bardzo mozna :) mini jackiem zwyklo sie nazywac ten 1/8 " czyli taki jak w sluchawkach od walkmana czy czegos w tym stylu :) a jakich wymiarow jest ten jeszcze mniejszy to nie mam pojecia, w kazdym razie na pewno jest mniejszy ;D

 

a co do akumulatorkow, po co sie tak meczyc, lepiej kupic od razu z ladowarka(taka do ktorej wtykasz te akumulatorki i wkladasz ja do gniazdka, dostepne w byle hipermarkecie, obojetne jakie to beda, wiekszosc ma 1,2 V i okolo 1100 mAh, przynajmniej ja takich do tej pory uzywalem), i nie ma sensu pytac czy te czy te czy tamte, patrz na pojemnosc, im wieksza tym dluzej beda dzialac ale tez dluzej sie ladowac, a i tak wiekszosc ma zywotnosc do okolo 1000 ladowan

Link to post
Share on other sites
a jakie to zestawy sluchawkowe?? takie jak do nokii 3310 czy jeszcze inne??

Dokladnie ciezko mi powiedziec ( nie chce cie zle poinformowac) ale wg mnie to wygladaja tak samo jak te do Nokii.

 

EDIT : Edytuje bo nie chce wbijac kolejnych postow MINIMAL ma dwa dwa kanaly i mase.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...