Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 D-95 well


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ehhh lepiej nie moja recenzja o nim:

 

Pudełko,instrukcja,wykonanie super ale nie o tym piszę więc....Nie polecam tego ścierwa...zasięg skuteczny około 10cm oczewiścię jak uda ci się wycelować....Hop up no chyba raczej nie ma....po 2 dniach nie chce kulek pobierać chyba że odwrce go na 2 strone ''do góry nogami'' ogólnie żal powiem wam od serca ''jeśli masz kupić well...to pierdolnij się cegłą od kominka...i tak o skutku..'' Kupiłem shotguna DE.... niebo sprężyna ale z nią wymiatam ;)

Link to post
Share on other sites

Najpierw sie pytasz, czy dobre... teraz mowisz, że shit... To po co kupowałeś, jak nie dostałeś odpowiedzi? A ty to kupiłeś w ogóle? Jak nie to skąd masz recke?

Wszystkie shoty nawet za 3 dychy wzwyż są lepsze od aegów poniżej... 200zł ;)

Link to post
Share on other sites

Najpierw sie pytasz, czy dobre... teraz mowisz, że shit... To po co kupowałeś, jak nie dostałeś odpowiedzi? A ty to kupiłeś w ogóle? Jak nie to skąd masz recke?

Wszystkie shoty nawet za 3 dychy wzwyż są lepsze od aegów poniżej... 200zł ;)

 

 

Zanim kupiłem kulki i pojechałem na pierwszą strzelanke z tym modelem troche minęło

Po to kupowałem bo byłem głupi i uparty chciałem tanio....Recke sam napisałem....:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

No jest różnica a teraz do przyszłych użytkowników:

 

Pudełko: Cóż mogę powiedzieć zwykłe pudełko w środku ładnie zapakowana broń i standardowo woreczek kulek :)

 

Wygląd: Większość to plastik (ale ładnie wygląda) niektóre elementy są metalowe np. przełącznik do auto,full auto itd. ogólnie ładnie odwzorowana broń gdyby był to full metal by było po prostu super....ale skala do dupy waga tak samo, I te napisy well....

 

Osiągi itd: Więc gearbox plastik, kulki 0,2g lecą na około 10-15m zresztą mocy to, to w ogóle nie ma serią w łeb mogę sobie strzelać z 1m i nawet nie poczuje...magazynek na około 50 kulek nieraz się zacina i kulek nie ciągnie (wtedy trzeba silnikowym olejem przelecieć) Hop up niestety go też nie ma....ogólnie nie polecam! gówno jakich mało

 

 

Teraz kupuje też MP5 i też well tyle że to model R-5 pełno pozytywnych opinii,metal gearbox i 400zł....

Edited by Grucha827
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...