Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam,

 

tak jak napisali koledzy wyżej przeczyścić, sprawdzić na innych kulkach lub w ostateczności rozebrać i sprawdzić co się dzieje.

 

Problem może też tkwić w replice - a dokładnie ten przeklęty Service Pack. Może się dziać coś takiego, że po włożeniu magazynka komora podniesie się lekko do góry i te parę mm może robić swoje. U mnie np. kable od GB lekko wystawały - trzeba było wyjąć GB i je przełożyć, może być tak, że Service Pack po włożeniu wew. repliki lekko się podnosi i powstają luzy między GB i jego dyszą a komorą Hop-Up i magazynkiem. Jak przerabiałem swojego AK to po ponownym złożeniu udało mi się tak jakby lepiej włożyć GB i zystakłem parę mm wolnej przestrzeni - Service Pack latał wew. komory i musiałem go podkleić [?!].

 

Powiedz jak strzelasz i np. dociśniesz magazynek do repliki to strzela? Jak np. się zatnie magazynek to przy zwolnieniu zabezpieczenia wylatują kulki czy się klinują? Czasem można zobaczyć jak 2 stają lekko w poprzek..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeśli chodzi o zacinanie się kulek w mid capie to polecamy zmienić kulki, gdyż kulki o chropowatej powierzchni się klinują np. Exelce, Pestki, Gold Fire itp.

 

 

Weź od kogoś pożycz kulki Extreme lub Blaster i zobacz czy się zacinają.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja proponuję rozebrać magazynek i lekko podpiłować podajnik kulek(to małe w środku które je popycha)jeśli to nie pomoże sprawdzić część która przytrzymuje kulki bo może być za długa i dlatego nie podaje bynajmniej u mnie tak było.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...