Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M92 Full Metal - CyberGun


Recommended Posts

Witam

Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, pragnę powitać wszystkich bardzo serdecznie i proszę o radę kogoś, kto zna się na rzeczy. Chodzi o pistolet:

 

http://www.cybergun.pl/?prod=10877&cat=28

 

Czy istnieją jakieś recenzje tej zabawki i czy warto inwestować w coś takiego? Dodam tylko, że z ASG nie łączy mnie wilekie uczucie lecz raczej zainteresowanie. Co myślicie na temat tej Beretty, warto?

 

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś, kto miał okazje bawić się tym gnacikiem napisał czy jest to tylko metalowa skorupa, czy może zawiera jakieś ruchome części zewnętrzne (oprucz języka spustu oczywiśćie)?

Edited by callidionis
Link to post
Share on other sites

Własnie go dostlem jest bardzo celny z okolo 15 metrow trafiam w cel bez zadnych problemow moc tez jest niezla strzelilem sobie w dlon z bliska to zostal mi maly krwiak:P nie ma to jak testowac moc na wlasnej skorze. Z odleglosci 2 metrow strzelilem w plastikowa szybke o grubosci 2mm rozwalilo ja :) Polecam !

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Czy ma ktoś jeszcze tą replikę, też zastanawiam się nad jej zakupem, czy zamek "sklejany" jest z dwóch części? A spust-metalowy? Co jest z ABSu? I jakie są ruchome elementy, nie ma za dużo danych o niej w sieci....

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...